Giveaway,  Outfits

10 YEARS + KUMA GIVEAWAY

Blogis on küll paar nädalat täitsa vaikne olnud, kuna tegin pärast festivalide lõppemist kõigest hetkeks pausi, kuid sellest hoolimata leidis natuke aega tagasi aset üks märkimisväärne ja vägagi erakordne sündmus – minu blogi sai kümneaastaseks. FRIGGIN KÜMNESEKS!! See kõlab igati uskumatuna, kuid on absoluutselt tõsi – 2006. aasta novembrikuu lõpus tegin oma elu esimese blogipostituse ning sel hetkel polnud mul aimu ka, et panen alguse millelegi, mis jääb mind saatma ja õigupoolest ka defineerima väga, väga pikaks ajaks. Kui blogi eelmisel sünnipäeval tegin tagasivaate kõikidele nendele aastatele, mis ühes oma blogiga olen veetnud, siis seekord tähistan seda hoopis teisiti. Nimelt toimub sel kuul nii siin blogis kui ka minu Instagrami kontol mitu mõnusat giveawayd, millest teie, armsad lugejad, osa saate võtta, mistõttu tasub nii blogil kui ka minu Instagramil kindlasti silma peal hoida! Loosimiseks minevad kingitused on mul seina ääres juba kenasti reas ja seega teengi algust esimesega neist, mille raames loosin välja kolm KUMA liblikat brändi uhiuuest talvekollektsioonist.

Et loosis osaleda, siis tee järgmist:
1. Vali siit välja, kas sooviksid tumelillat (Maagia), helelillat (Ootus) või rohelist (Jää) KUMA liblikat, mida kellelegi kuuse alla poetada või sel toredal pühadekuul ja muidugi ka edaspidi ise kanda.
2. Jäta selle postituse alla kommentaar, et mis värvi liblikat sa endale soovid. Lisa kommentaari juurde ka oma meiliaadress – seda saab teha ka nii, et teised su meiliaadressi ei näe.

Loosimine kestab 15. detsembrini (k.a) ja võitjaid on selles koguni kolm – igaüks neist saab endale soovitud liblika! Võitjad kuulutan välja oma blogis ning võtan nendega ise ühendust.

Tuult tiibadesse!

Wearing: bomber, bag – Kenzo x H&M / chokers – Pull & Bear

37 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.