Outfits,  School

A day in my life, 21.01.10

07.38 Avastan, et äratuskell pidi juba kaheksa minutit tagasi helisema. Keeran voodis veel teise külje peale, kuid otsustan siiski, et on tagumine aeg ärgata.
08.20 Algab jant takso tellimisega. Viimsis elades pole kordagi tekkinud probleemi takso saamisega, ometi on just täna see päev, mil taksot ei saagi. Ajan Mareku üles, et ta mu linna viiks, sest bussiga enam ei jõuaks.
08.37 Stardime kodust. Olen mures, et jään hiljaks.
09.00 Astun minutilise täpsusega Tiina Talumehe ateljeesse viivatest treppidest üles. Seal töötav rõivakonstruktor hakkab mulle konstrueerimise aluseid lahti seletama. Ese, mille alusel ta mulle seda õpetab, on mu ema kleit, mis Vabariigi aastapäevaks valmima peab. Olen eriliselt põnevil.
10.15 Lõpetan kanga aurutamise. 4 tundi magamist annab esimest korda tunda – üks energiabuuster kuluks nüüd küll ära.
11.00 Avastan juhuslikust ajakirjast La Perla reklaami, milles kujutatud ateljee on täpselt selline, mida kunagi ise tahaksin omada.
11.20 Konstruktor hakkab lõigete põhjal kangast välja lõikama, nii et minu õppetöö hakkab läbi saama.
11.50 Sammun suure väsimusega ateljee treppidest alla ning keeran kohe seal kõrval asuvasse Populari. Aeg hommikuseks kohviks.
12.00 Kohv, arvuti ja mingisuguse teksti tõlkimine.
12.35 Räägin Populari kohvi ostma tulnud Talumehega paar sõna juttu edasistest plaanidest kleidiga ja muidu. Meel läheb rõõmsaks ja tunnen, et espresso “just kicked in”. Paigal püsida on nüüdseks võimatu, nii et tõlketöö jääb sinnapaika.
14.00 Lähen sõbrannaga Lidosse sööma. Avastan, et see on maailma kõige odavam koht lõunasöögiks – supp, pudel vett ja kaks kuklit läksid kokku maksma vaid 35 krooni. See-eest suutsin supiga peaaegu ümber kukkuda.
15.30 Tagasi Popularis, kuhu vaikselt lisanduvad kõik sõbrad. Lemmikosa päevast, sest kõik seletavad, naeravad ja n.ö “käivad maha”.
16.30 Hakkan (nüüdseks juba eilset) blogi sissekannet kirjutama, kuid avastan varsti, et pildid ei lae ära, nii et pean selle ikkagi hiljem kodus lõpetama.
17.55 Jooksen kooli. Kuna EKA vana maja läheb kohe lammutamisele, siis loengud on meil hetkel Solarise juures Estonia puiesteel.
18.05 Jõuan maalimise tundi, kus selgub, et maalime järjekordset natüürmorti. See-eest kasutame seekord hoopis akvarelle, mis on vahelduseks päris huvitav.

19.50
 Kvaliteetaeg sõprade seltsis.

20.45 Hõum sviit hõum ja õhtusöök. Tegelikult peaksin veel järgmiseks päevaks ühe peakatte valmis tegema, sest meil on hindamine, aga suure väsimuse tõttu lükkan selle järgmise päeva hommikuks, sest see on mul nii kui nii vaba. Ometi ei tule uni enne kella poolt kolme, kuid kui siis silmad kinni saan, magan end sügavalt järgmisse päeva.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.