Outfits

A new season is upon us

Ma usun, et Eestis ei ole ühtegi inimest, kes kas ise või kelle mõni sõber ei oleks viimase kolme kuu jooksul kasutanud seda kulunud “tahaks suve” sõnapaari. Kuigi ka minul on sellest jäisest talvest enam kui siiber, siis päris suve ma veel ei tahaks – kevad on liiga ilus aastaaeg ning arvestades seda, et eelmine aasta jäi see kuidagi eriti lühikeseks, siis olen eriliselt õnnelik, et nüüd see kaunis periood aastast omadega peaaegu ka Eestimaale on jõudnud. Asfalt on muidugi veel üleni jääs, mis muidugi tähendab, et aega veel läheb ning kontsakingi veel riiulilt haarata ei tasu (näiteks suutsin mina täna isegi ilma kontsadeta pikali kukkuda ja muideks – mitte ainult tänaval, vaid üllatuslikul kombel ka oma kodu trepikojas). Aga kui talvesaapaid veel kevadiste jalavarjude vastu vahetada ei saa, siis on ka mitmeid muid võimalusi end uue hooaja lainele viia – minu üheks kindlaks igakevadiseks tegevuseks on oma garderoobi uuendamine. Muidugi panustan ma selles osas kõige rohkem Šveitsile, kuhu üsna varsti mõneks päevaks lendan, aga sellegipoolest olen juba näiteks aksessuaaride ja muu taolisega riidekapi värskenduskuuri alustanud.

Näiteks soetasin endale hiljuti uue koti. Minu kõige lemmikum clutch on tänu liigsetele õhtustele sotsialiseerumistele sõna otseses mõttes armetuks kantud, mistõttu oli uue ostmine lihtsalt väga vajalik. Kui seda pilti vaatate, siis vast mõistate mind:

Spring is almost here and that’s exactly why I’ve slowly started doing some preparations for the new season (even though it’s still below 0 degrees outside). I’m going to Switzerland soon so I’ll do my main spring shopping there, but I’ve already purchased some cool and colorful accessories. As my favourite clutch decided that it was time to lose some feathers, I just had to buy a new one. Here’s my old clutch:

Muidugi saab seda küllalt kergelt uute sulgedega asendada, aga kui ASOS’es järjekordset nillimistiiru tehes selle River Islandi koti otsa sattusin, otsustasin selle küllalt tüütu tegevuse edasi lükata. Hoolimata sellest, et praegu endale meeleheitlikult hoopis kollast ning kõvasti suuremat kotti otsin (midagi sarnast sellele SIIN – kui keegi on mõnda näinud, siis andke aga julgelt teada), otsustasin tolle pisikese koti oma garderoobi siiski lisada.

And here’s the new one that I recently bought. It’s a bit more festive than the old one, but I’m still very happy with it. River Island via ASOS.

Ühtlasi on mind viimasel ajal tabanud totaalne sõrmusehullus ning seda suuresti tänu sellistele blogijatele nagu Chiara, Ilanka ja Karen, kes mind oma aksessuaarikoguga alati pahviks löövad. Ja seega soetasingi endale Mangost selle rohelise sõrmuse ja ASOS’est (jah, taaskord) selle teise.

I also purchased a couple of new rings. I now have a massive ring mania thanks to bloggers like Chiara, Ilanka, and Karen – they always inspire me with their accessories. The green ring is from Mango, the other one is yet again from ASOS.

Lisaks otsustasin panustada ka uutele küünelakkidele, sest mu käed on koos minuga viimased kolm kuud sügavat talveund maganud. Värvid, värvid, VÄRVID!

At the end of winter it’s almost necessary to buy some colorful nail polish. And that’s exactly what I’ve done.

Muide, kes veel minu Tasku Moeäratuse blogi esimest sissekannet lugenud ei ole, siis seda saab teha SIIN. Minu uus Moeäratuse postitus peaks lugejateni jõudma aga juba homme.

Kuidas teie kevade tulekuks valmistute?

PS! Järgmisel nädalal on tulemas kaks uut pildistamist. Kõigepealt Anne & Stiili järgmise numbri moeseeria shoot ning minu ja Aleksandr Vinogradovi järjekordne koostööprojekt. Nii et on oodata põnevaid postitusi! Stay tuned. :)

PS! I have some interesting photo shoots coming up so stay tuned – I’m definitely gonna post the pictures here as well.

PPS! Don’t forget to follow me on Tumblr and Twitter!

4 Comments

 • Liisi

  mmmmmm kuidas ma tänu su postitusele ja selles sisalduvatele värvidele ellu ärkasin + le big LOL su kauni sulekoti After pildile! Well hello rääbis :)) Aga igatahes tänu sinule on mõnus kevadedoosist suriseda nüüd terve päev. Aitäh mu Britshik! Muuseas ihaldan ma endale ka erksavärvilisit kotti, ideaalis rohelist või lillat ja range tugeva vormiga võiks ta ka olla. Nii et oleme koos kotijahil :)

 • Silvia

  küünelakid on nii ilusad!!!
  peab homme kindlalt poodi minema ja selle vasakpoolseima ostma!

 • Liisi

  jeeeee…mis ma auhinnaks saan, ah :)? may I suggest le grande date with you, beyonce and me myself and I…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.