Fashion,  Where to shop

A new SIISON is upon us

Alustuseks suuuuur aitäh kõigile, kes giveawayst osa võtsid! Kolm Oriflame’i huulepulka võitis endale Regina M. – võtan sinuga meiliteel ühendust.

Mitmed teist on kindlasti juba kuulnud, et Eestis avati uus netipood Siison. Ideega tulid lagedale minu eriliselt geniaalsed sõbrad, kes ühel suvepäeval Otepääl aega veetes mõtisklesid, et miks meil siis ikkagi n-ö oma ASOS-t ei ole? Pool aastat korralikku tööd ja voila, igati vinge netipood ongi oma uksed avanud. Juba praegu on neil eeskujulikult lai brändivalik, kuid omades natuke siseinfot, siis võin öelda, et neid tuleb veel parajal hulgal juurde. Kohalikest brändidest on seal praegu esindatud näiteks imeline Tallinn Dolls ja kõiki oma minimalismiga võlunud Projekt, välismaisetest aga näiteks Pepe Jeans, Miss Sixty, Simple & Chic jpt. Rõivaid ja jalanõusid saavad sealt endale tellida nii mehed kui ka naised, lisaks on neil eriti mõnus valik ilutooteid (eraldi tooksin välja just Moshi tooted). Kaup jõuab teieni lausa 48 tunni jooksul – väga märkimisväärne number, sest virtuaalšoppajad on ju kõik harjunud selle vähemalt nädalapikkuse välismaalt tellitud kauba ootamisega. Skeptikutele võin aga öelda, et Siisonist tellimine on igati turvaline. Kui ei usu, siis helistage kasvõi kõik poega seotud inimesed üksteise järel läbi – nende kontaktandmed on lehel ilusti kirjas. Nii et hop-hop tellimusi täitma!

Lisaks ilmuvad Siisoni lehel ka artiklid põnevatest inimestest. Sissejuhatav lugu tehti Peep Vähist,  kes oma riietumisstiiliga tihtilugu isegi naistele silmad ette on teinud. Ja ärge unustage Siisoni Facebooki fännilehte – peatselt saavad algust kaks suurt kampaaniat, nii et tasub fänniks hakata.

Alati stiilne Peep Vähi:
Photos: siison.ee

Follow me on: TWITTER / FORMSRPING / VYOU / TUMBLR

3 Comments

 • J.

  Seda poodi ei anna ASOS-ega võrrelda. Mitte ühtegi asja ei kannata sealt osta. Lukskaup, ainult rikastele. Veebipoodidest (välismaalt) leiab ikka kordades soodsamaid pakkumisi, pigem ootan 2-4 nädalat kaupa kui maksan Eestis sellist hinda.

 • Britta

  Eks arvamused ja rahalised võimalused ole erinevad tõepoolest, aga Eestis ei saakski keegi endale lubada väga odavate riiete müümist sellisel viisil, sest see ei tasuks ennast ära – pole ju siin nii suurt ostjaskonda ja eestlased alles harjuvad selle netipoodlemise mõttega. Mina igatahes soovitan Siisonit küll ja kes sealt tellida ei raatsi, siis võib ju vähemalt rõõmustada, et taaskord on kohalikul poe- ja moemaastikul üks samm edasi astutud. :)

 • Anneli

  Esimene kommentaator on tyypiline negatiivne eesti inimene – ikka vaja kritiseerida ja maha teha.
  Minul on vaga hea meel, et Eestis on selliseid tublisid hakkajaid inimesi, kes viitsivad ette votta ja uute ideedega katsetada.
  Kuna elan UK-s, mis on yks maailma parima valikuga shoppamispaiku, ei ole ma muidu Eestis pakutavaga eriti kursis, aga igal juhul soovin Siisoni algatajatele palju edu ja hakkamist edaspidiseks!

  http://www.quiinest.blogspot.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.