Anne & Stiil,  Behind the scenes,  Fashion

A perfect getaway

Niiii! Anne & Stiili oktoobrinumber on nüüd lugejateni jõudnud, mis saab tähendada vaid üht – on aeg teile moeseeria pildistamise behind the scenes pilte näidata. Seekord võtsime ette retke Aegnale – pealinnast tunnipikkuse praamisõidu kaugusel paiknevale saarele, mis küllaltki inimtühjana siin samas Tallinna lahes seisab. Koos meiega loksusid praamiga sinna (ja tagasi) hulk natuke kummalisi seenelisi ja üks väga eksinud olemisega turist, kes huvitaval kombel tagasi mandrile sõitva praami peale ei jõudnudki. Ilmataat õnnistas meid vihmasest sügisest hoolimata imeilusa päikeselise päevaga ning kohapeal ootas meid mingisugune üüüüüratult suur maja, kuhu vajadusel tuule ja taevast alla langeva olluse eest peitu pugeda. Pildistamine ise kulges igati sujuvalt ja kui vahepeal endast korinaga märkuandev kõht välja arvata, siis oleks hea meelega saarepeal olekut järgmise päevani venitanud – sügiseselt töisest Tallinnast on ju vahelduseks igati mõnus põhimõtteliselt tühjana seisvale Aegnale põgeneda. Jutt jutuks, siin on siis need fotosessiooni telgitagustes tehtud pildid (koos pisikeste ääremärkustega).

Meie uhke “staap”. Seest siiruviiruline, pealt kullakarvaline. See olevat kunagi olnud ohvitseride kasiino ja restoran ja jumal-teab-mis – üksi mööda iiilmatupikka koridori kõndides tundus nagu jalutaksid needsamad ohvitserid sulle kummitustena kohe vastu ja nagu oleks pidu alles eile seal pooleli jäänud. Asjale aitas kaasa ka väga veider piiksumine, mis iga mõnekümne sekundi järel mõnest toast (mida oli umbes sada) kostis – püüdsime tükk aega sellele selgitust leida, kuid lõppude lõpuks ilmnes, et tegemist oli täiesti hariliku turvasüsteemiga, mis enda olemasolust lihtsalt aeg-ajalt märku andis.

All work no play – meikar Mammu imeilusale Alexandrale meiki tegemas.

..ja pildistama! Mammu, Ester, Alexandra ja väsimatu Elisabeth tööpostil.

Superandekas Oliver kogu seda ilu jäädvustamas.

Estri veidrad hobid – sellest sai hiljem topsitäis mardikaid, kes meiega rõõmsalt või vähemrõõmsalt mandrile triivisid.

Pikk päev metsas seljataga ja tagasi mandrile. See tagasisõit oli muideks paras romantika meets adrenaliin – imeline päikeseloojang ja taamal kodune kilukarbivaade meets tugev tuul koos pardale trügivate lainetega. Tagasi Tallinna jõudsime üleni märgade ja külmunutena, kuid tegus päev ning puhastavalt värske saareõhk olid ometi hea tuju garanteerinud.

Üks ontlik ja vapper seenetädi, kes nagu vana merekaru tugevast kõigutamisest hoolimata rahulikult paigal istus ja kodust kaasa võetud kommi sisse vintsutas.

Külmetavad kunstnikud Ester ja Mammu.

Lõpliku moeseeria leiate käesoleva kuu Anne & Stiilist. :)

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.