Outfits

A taste of pink

Seda juhtub ääretult harva kui ma endale midagi roosat ostan. Mul ei ole absoluutselt mitte midagi selle värvi vastu, aga põhjus, miks seda värvitooni minu garderoobis niivõrd harva kohtab, on lihtne – blondid juuksed ja roosa värv võivad teatavasti väga kergelt beibendusena mõjuda ja see on nüüd küll asi, mida ma viljeleda ei püüa. AGA ükspäev sõbrannaga rõivapoode kammides sattusin selle roosa Zara bleiserjaki otsa, mis koheselt ka mu südame võitis. Selline tugev roosa on nii mõnusalt värskendav, nii et kahetseda pole midagi. Muidugi on Zara hetkel üldse maailma kõige ilusamaid värve täis, nii et soovitan soojalt sealselt valikut uudistama minna.

Infoks neile, kes aitasid mind infoga Tallinnas asuvate sekkarite kohta – esiteks maailmasuured tänud teile kõigile! Lubasin teie kõigi vahel ka ühe Montoni kaelakee välja loosida ning võitjaks osutus tüdruk, kes kommenteeris nime alt “herz”. Võtsin võitjaga ka meiliteel ühendust, nii et kallis võitja, kui sa seda postitust lugema juhtud ja oma inboxi veel vaadanud ei ole, siis tea, et ootan sinu vastust. :)

Here’s a new blazer that I bought from Zara the other day. I usually don’t buy pink clothes, but I instantly fell in love with this jacket when I saw it and just HAD to purchase it.

 

My hometown:

Wearing: blazer from Zara, necklaces from ASOS

12 Comments

 • Cherry

  I got the exact jacket in pink from Finland and really had my hopes up that we wont come on sale in Estonia but oh well! it is a freaking ` pretty jacket! love it to bits! Nearly wear it every day! looks fab on you! x

 • Karmen

  See nüüd küll mingi beibendus pole :). Väga kena jakk ja kombo halliga – super. Õmble ainult nööp kinni, muidu kaotad ära, tavaline Zara “kvaliteet”.

 • Britta

  Jes, ma pidasingi silmas roosa ja blondi kombot üleüldiselt, mitte konkreetselt seda jakki. :)

 • Anna

  Jakk sobib sulle nagu valatult! Tahtsin küsida, et kui sa oled asosest tellinud, siis kuidas Eesti sisene postivedu on? Kas jäetakse mingi teatis ja peab postkontorisse minema või toob kuller koju?

 • Britta

  Postkasti jäetakse jah teatis ning siis tuleb pakile postkontorisse järele minna. Mõnel harval juhul on nad paki ise ka koju kätte toonud, aga ma ei tea täpselt, millest see sõltub – võib-olla tellimuse suurusest?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.