Giveaway,  Various

Abipalve!

Pisike palve teile, mu kallid lugejad – mul oleks hädasti ja kiiresti tarvis koguda infot Tallinnas asuvate sekkarite kohta. Kel vähegi aega ja viitsimist, siis oleksin väga tänulik, kui lisaksite selle postituse kommentaariumisse enda lemmikud. Avastate niiviisi võib-olla isegi mõne uue sekkari, mida keegi teine soovitab. Kõikide vahel, kes mind nüüd kiiresti abistavad, loosin välja ühe pisikese kevadise kaelaehte Montonilt. :)

Tänud teile juba ette!

21 Comments

 • Hannaliis

  hea on üks endla tänaval, lilleküla poe vastas. Veel on väga lahe paavli kaltsukas (koplis) ja siis balti jaama turg..ja veel USA today, mis asub juurdeveo tänaval. Meeldib ka kosmose kino juures (vineeri peatuses) asuv uuskasutuskeskus ja muidugi igal laupäeval toimub kirbuturg telliskivis. Loodan et sain abiks olla :)

 • Anette S.

  Fankadelik & Nu Nordik on head sekkarid. Telliskivi kirbuturult ning Balti Jaama turult leiab ka odavaid, kvaliteetseid ning ilusaid asju :)

 • herz

  siin on samuti väga asjalik ülevaade sekkaritest:
  http://hilbukad.edicypages.com/poed

  koos blogiga, kus autor kommenteerib sekkareid jmt.

  Endale meeldivad uuskasutuskeskus (Tatari 46), USA Today (Juurdeveo 26) ja Hõng (Kunderi 34/Laulupeo 11). Samuti on väga lahedad laupäevased Telliskivi kirbuturud, kust alati leiab midagi.

  Ehk on abiks :)

 • BB

  Aga palun! :) Siin kirjas kõik parimad kaltsukad ja kirbuturud üle Eesti: http://www.kaltsukad.ee/

  Homme(laupäeval) leiab aset ka selline kirbukas nagu seda on Portobello moe ja kirbutug ja see toimub Rotermanni aatriumis. Üritust hakatakse korraldama tihtilugu.

  Endale meeldib väga kauplus Säästur, mis asub vanas Postimajas(Viru Keskuse kõrval) ja nüüd ka Järve Selveri kõrval(bussi peatuse juures kohe) Sealt võib leida tõesti häid leide. Nii moodsaid, uusi, kui ka kasutatud asju ja väga soodsa hinnaga. Kunagi ei välju sealt tühjade kätega.

  Ka on väga lahe pood Fankadelik. Vintage riideid ja ka moeloomingut müüakse ja seal on ka juuksur! Sellised lahedad kiiksuga asjad kõik. Asub Populari peal(Vana Viru 6)

 • Kris

  Telliskivi kirbuturg on koht kust leiab alati midagi põnevat. Teine koht, mis mulle meeldib on Paavli kaltsukas. Muidugi ei saa mainimata jätta ka Fandaliku, kuigi sellest tead sa ise ka juba ilmselt. Samuti võib päris huvitavaid asju leida komisjoni poodidest. Üks asub näiteks Tartu maanteel. Ma ei mäleta täpset aadressi, aga kui ma ei eks siis oli maja number 39.

  Ehk sain veidikene sind abistada:)

 • Ann

  Olen leidnud põnevaid ja soodsaid ja vahel ka täiesti tutikaid ägedaid riideid kopli pool angerja peatuses Kopli 90 asuv kaltsukas, sealt on hea kohe paar sammu tipa-tapa Paavlis ka ära käia, kuigi see mulle eriti ei meeldi (st. vbl nüüd isegi meeldib, see vist uuenenud, aga vanasti küll mitte) Sellest Kopli 90 kaltsukast olen saanud nt Matthew Williamsioni püksid ja muud vahvat.
  Baltast võib leida ka tõeliseid pärle naeruväärselt väikese raha eest, kui sobrada viitsida.

  Tõsiasi on siiski see, et väikelinnad on palju hiilgavamad oma kaltsukateleidude ja soodsate hindade poolest! Pole vist nii palju moejüngreid liikumas, kes parimaid palasid ära nappavad.

 • Laura

  Mulle meeldib eelkõige keskturu oma ja siis selle vastas olev sõbralt sõbrale kaltsukas, kus vahel võib head saaki saada. Veel mulle meeldib Raua tänaval (vist) olev väike keldrikaltsukas, kus on tihti häid leide, seal vist eriti tihti ei käida. Poepidaja on ka väga jutukas sell ja alati saab ka alet. Kusjuures, see sama pood oli ka kättemaksukontori ühes osas.:D

 • Daki

  Baltist võib vahel häid asju leida. Tõesti, aega peab selleks olema.
  Siis veel Smiles Tartu mnt-l (täpset aadressi ei tea), Oh So Retro (lempar, asub vanalinnas Olevimäe tänaval) ja loomulikult Fankadelik:)

 • Kristiina

  jaaa, soovitan ka Säästurit Viru vastas, võib leida ikka väga ilusaid uusi asju, oleneb ainult millal sinna juhtuda .. kui uus kaup, siis kindel, et millegagi näpus sealt ära tuleb. Kuigi hinnaklassi suhtes võiks odavam olla.

 • Anet

  Tundub, et keegi pole veel Humanat maininud. Kui 6igetel uue kauba p2evadel sinna sattuda v6i 2euro eest imelisi asju leida!
  Samas, Tallinna sekkarid ei ole siiski parimad, valik v2ike kuna inimesi k2ib palju ja hinnad liiga k6rged. Ma soovitaksin hoopis Haapsalu ja Tartu omi – odavamad ja oman2olisemad asjad. Mu yks tuttav ostis alles eelmine n2dal Tartu rongijaama l2hedal olevast sekkarist 5euriga Chanel’i koti ;)

 • Britta

  Suur aitäh teile kõigile! Varsti loosin selle kaelaehte teie vahel välja. :)

 • Grete

  Mustamäe teel, Marja poe juures( kui ei eksi, siis ka trollipeatus on sama nimega) asub küllaltki suur usa today kaltuskas. Sealt leiab peaaegu igakord midagi huvitavat. Teisel pool tänavat asub ka Marja Humana, kust soodushindade ajal võib häid leide saada.

 • Anonymous

  Tõeliselt ilusa suure kaupluse avas just Tallinnas Metro plaza majas säästur.Asub viru hotelli vastas üle tee.
  Kaupluses müügil uued riided ja kasutatud. riided.Lähed sisse ei saa arugi,et kasutatud riided.Tõsiselt ilus puhas meeldiv koht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.