Anne & Stiil,  Behind the scenes,  Outfits,  Photography,  Styling

All engines running

On aeg teatada, kes võitis viimase, järjekorras juba kaheksanda giveaway. Loosimises osales seekord kohe rekordiliselt palju inimesi, arvuliselt oli esindatud lausa 238. Ägedaid kommentaare kogunes jällegi terve hulk ja taaskord oleks tahtnud väga mitmele teist selle kaamera lihtsalt anda, aga paraku saab võitjaid olla ainult üks. Ja nii selguski, et Samsungi uue fotokaamera uueks omanikuks saad sina, Mari N. – võtan sinuga ise ühendust!

Illustratsiooniks siis aga mõned pildid käesoleva ja äärmiselt töise nädala algusest. Anne & Stiili juulinumber läheb seekord veidi varem trükki, mistõttu on päevad tihedalt sisustatud ning pildistamisi ja riiete laenutus- ning tagastustralli jätkub hommikust õhtuni. Hoolimata tugevast vihmast saime eile lõpuks ka kaaneloo jaoks kõik pildistatud, kuid peab tõdema, et Linnahalli treppidest üles-alla jooksmise tõttu on minu jalad täna ääääärmiselt valusad.

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

4 Comments

 • LLL

  Kingad viimase pildi peal on väga vinged. Tean, et kaks paari (punase&lillaga ja roosad on Zarast), aga kas sa saaksid öelda, kust teised pärit on ja mis bränd?? :))
  Ühed minu kõige lemmikumad postitused ongi alati need, kus sa paned pilte ja kirjeldad, mida te ajakirja jaoks teete. Mõjuvad kuidagi inspireerivalt, tahaks kohe hakata tegema midagi, kui neid näen.

  Edu ja keep up the good work :D

 • Britta

  Oi, eriti äge kommentaar. Aitäh! Eks ma siis tean seesugustele postitustele rohkem panustada. :)
  Ja jalanõude kohta: parempoolsed sinised on ka Zarast, lipsuga läikivsinised ja nude-toonis kingad on mõlemad ABC Kingast.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.