Giveaway,  Outfits

And the winner is..

Kuulge, eriti tore ju, et te seekord nii tublisti giveawayst osa võtsite. Suur aitäh teile kõigile ja ütlen ausalt, et mida rohkem te kommenteerite ja mida aktiivsemalt siin kaasa lööte, seda tihemini ma teie vahel ka igasuguseid vingeid auhindu välja loosin. Ja kui siin juba giveaway juurde tulin, siis võite mind ju abistada ja välja pakkuda, et mida järgmisena loosi panna. Uue giveaway tahaksin üsna pea ka korraldada, sest esiteks on tulemas jõuluaeg ja teiseks sai mu blogi novembrikuus viieseks, nii et põhjust oma lugejaid hellitada küll!

AGA nüüd võitja juurde. Tõmtõmtõm, trummipõrinad.. võitjaks osutus Reelika, kelle lemmikuteks värvideks küünelakkide seast osutusid mündiroheline ja toon nimega Berry Jam. Reelika, võtan sinuga meiliteel ühendust! :)

Ja et postitus täiesti ilmetuna ei seisaks, siis paar telefoniga tehtud pildikest ka – mõlemad tegelased on minu kingapere kõige uuemad liikmed. Ja kuigi olen kontsadelt pea täielikult madalatele jalanõudele üle läinud (puhtalt mugavusest ja tüdimusest), siis need pruunid saapad olid armastus esimesest silmapilgust ning lihtsalt PIDIN nad ära ostma. Ah mis ma ikka põhjendan, teate seda tunnet ju isegi. :)


Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

3 Comments

  • Reelika

    Suur suur aitäh! Ma ise arvasin, et ma saan need kaks lakki, mis ma ära mainisin ja woww milline üllatus, et ma sain kogu kupatuse! Tükiks ajaks värvilised küüned olemas! Ja tušši proovin ka kohe homme järele, olen vaid kiidusõnu kuulnud sellest.
    Ja sa oled nii armas!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.