Anne & Stiil,  Behind the scenes,  Fashion,  Styling

Anne & Stiil, behind the scenes vol3

Ajakirja Anne & Stiil aprillinumber on nüüd poelettidele jõudnud, mis tähendab, et saan teiega lõpuks ometi ajakirja moeseeria pildistamise behind the scenes pilte jagada. Seekord ma väga palju pilte ei teinud ning keskendusin pigem vingete asjade ülespildistamisele. Modelliks oli sel korral Kaia Triisa, fotograafiks Dmitri Gerasimov, meigi ja soengute eest kandis hoolt Marii Sadrak, stilistikat tegi (nagu ikka) Ester Kannelmäe ning tema assistendiks olin mina. Pildistamine toimus Tallinna Botaanikaaias, mis oma rohelusega minusse parajalt energiat süstis – õues oli ju sel ajal kõik valge lumevaibaga kaetud ning kevad ei olnud oma lähenemisest veel märku andnud.

Here are some behind the scenes pictures from the latest fashion shoot for an Estonian fashion magazine called Anne & Stiil. I was assisting the stylist.

Kingad, mis olin Charles & Keithist pildistamise tarvis laenutanud ning millesse ma koheselt armusin ja seetõttu need ka pärast ära ostsin. See on see stilistinduse miinus, et rahakott saab alati kannatada. :)

Imelised asjandused Kaia isiklikust kingagarderoobist (muide, need ussimustrilised jalanõud on Charles & Keithis müügil)

Värvid, värvid, värvid!

You can see the other behind the scenes photos from previous photo shoots for the same magazine by clicking HERE and HERE.

9 Comments

  • Britta

    Haha, nii kipub ilusate asjakestega minema jah. Aga see on pärit kas Mangost või Montonist, päris täpselt ei mäleta.

  • Sigrid

    Mulle nii meeldivad need sinised ja kuldpruunid kõrge kontsaga kingad. Kas mõlemad on Charles & Keith poest pärit? Tundub, et mul tuleb sõit Tallinnasse ette võtta… Nii lahedad. Ahjaa… ahviga kee on ka väga äge :)

  • Britta

    Stilistikat teeb siiski Ester Kannelmäe, mina olen tema assistent ehk päris ise ma stilistikat seal teha ei saa, küll aga saan poodides mingeid asju välja valida (nt seekord oli minu ülesandeks leida jalanõud) ning talle nõu anda. :) Ja võtsin temaga kunagi ise ühendust ning siis saingi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.