Anne & Stiil,  Behind the scenes,  Fashion,  Photography

Anne & Stiil + Tallinn Music Week

Anne & Stiili märstinumbri moeseeria on natuke erilisem kui tavaliselt. Kuna üsna pea on algamas Tallinn Music Week (mida tasub KINDLASTI külastada), siis oli ajakirja põhiseeria seekord kohalike muusikute päralt. Läbi Herkki-Erich Merila fotosilma jäädvustati moeveergudele Hannaliisa Uusma ansamblist HU?, Kene Vernik ja Paul Lepasson Mimicryst, Noortebänd 2011 võitja Sibyl Vane ning lisaks veel ka sooloartistid Mart Avi ja Merimell. Pildistamine kestis terve pika päeva ja kui vahepealne sushi abiga saavutatud turgutus välja arvata, siis olime vähemalt meie Estriga õhtuks rampväsinud. Pildistamisele eelnes ka mitmepäevane riiete laenutamine ning hiljem ka nende tagastamine, kusjuures seekord oli meie valduses erakordselt suur kuhi rõivaid – tuli ju lausa kaheksale erinevale inimesele riided hankida ja igaühe jaoks oli igaks juhuks tarvis mitu komplekti (pluss varud). Seetõttu koosnes seekordne pildistamine minu ja Estri jaoks eelkõige sellest moeajakirjanduse mitte kõige glamuursemast poolest, koti- ja riidekuhilate tassimisest. Hilisematest lihasvaludest hoolimata oli lõpptulemus enam kui imeline. Siinkohal jagangi teiega järjekordset portsu behind the scenes pilte.

Muide, seekordsesse Anne & Stiili kirjutasin ka just naistele mõeldud tehnikavidinatest, nii et tasub jälle see värske ajakirjanumber endale hankida.

Kene Vernik ja meikar Mammu

Mimicry 

Sibyl Vane

Hannaliisa Uusma

Mart Avi (ja üks imeline foto Merila stuudiost)

Merimellist ei õnnestunudki mul ühtki korralikku fotot saada, kuid ajakirjas on ta teiste kõrval täiesti olemas. Tema seljas olev Pohjanheimo Moemajast pärinev võrratult kaunis kleit röövis muideks ka minu südame.

Follow me on: TWITTER / FORMSPRING / VYOU / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.