Anne & Stiil,  Behind the scenes,  Fashion,  Photography,  Styling

Anne&Stiil, behind the scenes vol2

Kui esimene suur, Monika-nimeline lumetorm detsembrikuu keskpaigas kõik eestimaalased tuppa kamina ette soojenema kupatas, olin mina koos Anne&Stiili moemeeskonnaga Rapla lähistel ühe talli karjamaadel tuisu ja külma vastu võitlemas. Nimelt toimus seal ajakirja uue aasta esimese numbri moeseeria pildistamine, mille põhiteemaks käesoleval hooajal tohutult laineid lööv nomaadielu. Ilm oli seal VÄGA karm – korrutage Tallinnasse jõudnud tuisk ja tuul kahega, rääkimata siis lõpututest kogustest lumest. Aga selles mõttes olid seesugused tingimused justkui taeva kingitus, sest niigi metsiku nomaaditari või amatsooni piltidele andis torm just selle viimase vajaliku lihvi ning muutis scenery igati usutavaks. Meie endi jaoks muutis olukorra ideaalseks aga see, et pärast igat kibekiiret pildistamist saime minna tallis olevasse tuppa küdeva ahju ette varbaid soojendama ning teed jooma, et siis järgmist outfiti ette valmistada. Lisaks sellele oli seal trobikond kasse (arvake ära, mida ma seal 90% ajast siis tegin?), hulk erakordselt uudishimulikke hobuseid ja üks eriliselt armas koer, kes kaks nädalat tagasi talli oli eksinud, kuid kes seal avasüli vastu võeti.
Kokkuvõttes võib öelda, et hoolimata tohutust külmast (vaene modelliraas pidi vahepeal isegi lühikeste varrukate väel õues poseerima) ning igati ebaharilikest loodustingimustest oli seal palju lõbusam shuutida kui kuskil stuudios. Ja lõplikud pildid on muideks võrratud! Uus Anne&Stiil on nüüd müügil, nii et saate neid ka ise piiluda. Siin siis aga mõned behind the scenes pildid.

Here are some behind the scene photos from the last fashion shoot for an Estonian magazine called Anne&Stiil. It took place in the craziest snowstorm and even though we almost turned into human yetis it was all worth it. The final photos on the other hand turned out to be simply amazing (actually it’s not a surprise, because Kalle’s extremely talented) and I will post them here later this month.

Photographer: Kalle Veesaar
Stylist: Ester Kannelmäe
Her assistant: me
Make up artist: Merlit Miländer
Model: Arle (Living Models)

Ester turning an old faux fur vest into a new pair of leg warmers:

First outfit:

On to the next one:

Trying to warm ourselves:

Just before it went dark:

Tegelikult oli veel kaks outfiti, aga mu kaamera ja selle aku andsid alla, nii et nõu piktsörs. Ja kes ei ole näinud suvel toimunud Anne&Stiili shooti, kus samuti stilisti assistent olin, siis sellest näeb pilte SIIT.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.