Outfits,  Where to shop

AUTUMN GREENS

Ma olen blogipostitustega natuke behind the schedule – see on see, kui korraldad kaht festivali korraga. Täpselt kümme päeva tagasi väisasin aga Lindexi showroomi, kus tutvustati Pink kollektsiooni, mis on loodud võitluseks rinnavähiga – 10% kogu kollektsiooni müügist annetatakse Eesti Vähiliidule, toetamaks rinnavähile suunatud uuringuid. See on tõepoolest miski, mida tasub toetada ja mul on alati äärmiselt hea meel, kui suured rõivabrändid pööravad heategevusele tähelepanu. Kollektsioon on poodides ning veebis juba müügil, nii et tasub uudistama minna!

Ürituse käigus kogusin kaamera mälukaardile aga mõned pildid ning neid hiljem vaadates avastasin, et need kippusid väga selgelt kajastama üht ja sama teemat. Ei tea, kas põhjuseks see kuidagi lühikeseks jäänud suvi või varakult langenud lehed, aga rohelust jagus piltidele ohtralt ning on ju ammugi teada, et jõuludele lähenevasse aega sobib see värvus enam kui hästi. Eriti, kui seda kaunistavad need toredad sädelused ja litrid, mille hooaeg on nüüd küll ametlikult alanud.

I’m a little behind the schedule with my blog posts – well, that’s what happens when you’re busy organising two festivals at the same time. Anyway, ten days ago I went to Lindex showroom and checked out their Pink collection, which is created in support of the breast cancer awareness month with 10% of the price being donated to cancer research. This is actually really, really awesome and I 110% support the brands that do this kind of work. The collection is already available in stores and online, so it’s definitely worth checking out!
Anyway, here’s some serious greenery for ya – the sparkle season has now officially begun, so glitter it up!

autumn-greens1 autumn-greens2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.