Outfits,  Where to shop

BASAAR

Äppide maailma on jõudnud selline tore tegelane nagu Basaar – rakendus, mis aitab sul hõlpsasti oma vanadele riietele ja aksessuaaridele uued omanikud leida. Kogusin end ligikaudu kuu aega, kuid sain nüüd lõpuks esimesed asjad üles pildistatud. Müügi alustamise protsess on tegelikult meeletult lihtne ning äpp ise sarnaneb paljuski Instagramile, seega ei ole ka midagi uut endale tarvis selgeks teha. Äpp töötab nii iPhone’i kui Androidi peal ning seda saab tõmmata SIIT. Minu kasutajanimi seal on brittatalving – esimesed 13 asja panin müüki, aga kui arvestada selle riidekuhjaga, mis toanurgast õnnetult minu poole vaatab, võin garanteerida, et varsti lisandub sinna veel hulgaliselt rõivaid ja aksessuaare. 

I’m now selling stuff on Basaar! It’s a fun new app where you can sell your old clothes and accessories. It looks a lot like Instagram which means that it’s not complicated, plus the process of putting stuff up for sale is really easy. I have now uploaded 13 items and there’s definitely more to come. My username is brittatalving, so go ahead and check them out! PS! Basaar works on iPhone and Android, you can download it HERE.

Basaar Basaar1 Basaar2 Basaar3 Basaar4

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

3 Comments

  • Britta

    Hehe, sellel postitusel on juba omajagu vanust jah. :) Linnuga kaelakee on muideks veel saadaval, kirju jakk ning teine kaelakee on tõepoolest juba müüdud.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.