Beauty

BEAUTY TALK: TRIED, TESTED, LOVED

Viimane suvekuu on mööda saadetud, nii et on aeg panna kirja oma järjekordsed ilulemmikud. Nii et siin on minu augustikuised lemmikud ilu- ja kosmeetikalettidelt.

The last month of summer has come to an end, so it’s time to share my August beauty favourites with you guys. Here goes.

TTL_August16 (1)

Ma olen väga usin kuivšampoonide kasutaja. See tähendab, et need ei kuulu minu ilurituaali ainult suvel, vaid aastaringselt. Kuna juukseid ei soovitata igapäevaselt pesta, on kuivšampoonist väga palju abi ja seda eriti neil, keda pole sarnaselt minule paksude juustega õnnistatud, kuna õhukesed kiharad kipuvad pesusagedust hirmus kergesti reetma. Seega tõttab appi kuivšampoon, mida ma kasutan just neil päevil, mis jäävad juuste pesemise vahele. Alles hiljuti tegin tutvust Living Proofi kuivšampooniga ning vannun käsi südamel, et paremat kuivšampooni pole olemas. See tõepoolest teeb juuksed n-ö puhtaks, lisab täpselt vajaliku koguse kohevust ja lõhnab niivõrd hästi, et seda peale kandes on tunne, et oled väljunud juuksurisalongist, ning lisaks jääb see mõnus lõhn juustesse püsima. Nii et kes kuivšampoonidega veel tutvust ei ole teinud, siis soovitan seda kiiremas korras teha, sest tegu on tõelise elupäästjaga!

I am a true believer in dry shampoos and they are my best friends not only in summer, but all year round. Health and beauty experts don’t recommend washing your hair daily and I 100% agree, so dry shampoos can be really helpful. I have relatively thin hair and the problem with thin hair is that washing it a few times a week can result in really ugly looking hair. Unless you use a dry shampoo. So which brand makes the best dry shampoo? Well, the answer to that is, without a question, Living Proof. LP’s dry shampoo really makes your hair feel fresh, clean (so fresh n so clean!), and makes it smell soooo darn good (for hours and hours, by the way). So if you haven’t tried it yet, do it now, because it’s a true life saver! You can thank me later.

TTL_August16 (2)

Urban Decay launch Eesti turul valmistas rõõmu igale kosmeetikasõbrale ning ka mina olen viimastel kuudel selle brändi toodetega lähemalt tutvust teinud. Suureks lemmikuks on kujunenud UD Naked Smoky lauvärvide palett, mille värvitoonid on lihtsalt vapustavalt ilusad! Kuna palett sisaldab nii tumedaid suitsusilma jaoks mõeldud toone kui ka heledamaid ja tasakaalustavaid baasvärve, saab seda kasutada nii päeva- kui õhtumeigi tegemiseks. Nende katvus on väga hea ning erinevaid toone on niivõrd palju, et nendega mängimine on tõeline lust. UD tooted on saadaval Kaubamaja iluosakonnas.

Urban Decay launched in Estonia just a few months ago, which means that I have basically spent this entire summer trying out their products. And I instantly fell in love with UD Naked Smoky Eyeshadow Palette, which I now use daily. The good thing about this palette is that it contains both dark and light colours, so you can use it for both your daytime and evening makeup. And it sure is fun to play with it!

TTL_August16 (3)

Samalt brändilt ehk Urban Decaylt lisandus minu lemmikute listi veel paar tegelast. Nimelt jõudis mõni päev tagasi minuni üks tore pakike UD Vice huulepulkadega. Need imeilusate värvidega tegelased leidsid ka kohe kasutust ning lisandusid minu igapäevaste lemmikute hulka – kes mind vähegi tunneb, see kindlasti selle üle ei imesta, sest erksates toonides huulepulgad on minu kosmeetikakotis tõeline must-have. Ja mis peamine, need õrna läikega huulepulgad püsivad väga hästi peal! Nii et kes uute huulepulkade järele januneb, siis hops UD letti uudistama!

I also love Urban Decay’s Vice lipsticks. I mean these colours! Dayumn! I received these lipsticks just a few days ago, but have been using them nonstop ever since. And they actually stay on really well, which is always a must when it comes to lipsticks. So go ahead and try them out!

TTL_August16 (4)

Kodumaine Sõsar on üks tõeliselt mõnus kosmeetikabränd, mis on minu lemmikute listi varasemalt turbamaskidega täiendanud. Augustikuus lisandus nende hulka aga ka see Sõsara huulemesi, millest sai minulegi üllatuseks parim salv nohust punetava ninaümbruse ja katkiste huulte raviks. Nimelt kaklesin mõned nädalad tagasi selle tüütu viirusega, mis suve viimasel kuul pooled eestlased maha niitis, ning katki nuusatud nina ja haigusest lõhki läinud huuled sain just selle huulemeega terveks tehtud. Nüüd kasutan seda aga igapäevaselt oma huulte niisutamiseks ning kavatsen see huulemesi taskus külmale hooajale vastu sammuda.

Need tooted on siis minu seekordsed lemmikud ning soovitan neid julgelt proovida. Kui oled neist mõnda kasutanud, siis jaga oma muljeid kommentaarides või soovita mõnd muud toredat ilutoodet, millega viimasel ajal kokku oled puutunud!

Last but not least, here’s a local Estonian product that helped me survive a really annoying flu this month. This honey lip balm from Sõsar was really successful in healing my damaged nose and lips during this week-long battle with the flu, and now I use it daily to moisturise my lips. Gotta love these local organic products!

So these are some of my favourite products that I have recently discovered. Let me know if you have ever used any of these or if there are some other products that you recommend!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.