Beauty

BEAUTY TALK: TRIED, TESTED, LOVED

Septembrikuu toob blogisse uued ilutooted – jagan teiega oma viimase aja lemmikuid!

Here are my September beauty favourites:

ttl_september16-1

Revloni balm stainiga ehk siis tooniva huulepalsamiga tegin tegelikult tutvust kevadel – härra oli parasjagu Ameerikas ning kuna ma olin just investigeerimas kogu seda lip balmide ja lip stainide virvarri, palusin tal Walmartist Revloni balm staini kaasa haarata (Sephorasse teda ometi ju saatma ei hakka). Muidugi sokutas ta ostukorvi hoopis teist tooni huulepalsami, kui olin palunud (#mehed), aga kui see lõpuks minuni jõudis, olin värvivalikuga enam kui rahul, sest see sobis mulle suurepäraselt. Tegemist on siis nimelt tootega, mida kasutan igapäevase huulepulgana – selle toon on mõnusalt hele, kuid väga hästi kattev ja ka püsiv, mistõttu sobib ta argipäevaseks meigiks imehästi. Mul oli hirmus kahju, kui see huulepulk mul mõned kuud tagasi otsa sai, kuid enda suureks üllatuseks avastasin äsja Kaubamaja iluosakonda saabunud Revloni letist need samad huulepalsamid! Valikus on terve rida toone ning kui tavaline balm stain on õrna läikega (õnneks mitte päris huuleläike tüüpi läikega), siis eraldi on tegelikult esindatud ka matid huulepalsamid. Soovitan neid tõesti proovida, sest minu jaoks on tegemist täiesti asendamatu toote ning tõenäoliselt ka üleüldise lemmikhuulepulgaga! Pildil oleva balm staini toon on 001 Honey.

I actually discovered Revlon’s balm stain back in spring – I asked my boyfriend, who was at this time visiting the States, to buy it for me from Walmart (it would’ve been pointless to send him to Sephora). When I finally received it I was extremely happy, because it turned out to be the perfect everyday balm stain. It stays on perfectly well and is light-coloured, yet gives your lips a perfect and natural tone. And so when Revlon finally relaunched in Estonia earlier this month, I was super happy to discover that they are now selling these balm stains in Estonia as well. Anyhow, you should definitely try this product out, because I myself can’t live without it anymore. This specific balm stain (colour 001 Honey) is slightly shiny, but they sell matte balm stains as well.

ttl_september16-2

Hea meigieemaldaja leidmine ei ole sugugi lihtne ja ma olen nende toodete puhul kohe eriti valiv. Ma ei ole kunagi olnud üks neist, kes viitsiks meigi eemaldamisele kulutada rohkem kui 5 minutit, mistõttu peab kogu see protseduur olema lihtne, kiire ja korralik. D’Difference’i puhastusgeeliga tegin tutvust paar nädalat tagasi ning ütlen käsi südamel, et armusin sellesse kohe ära. Põhjuseid on peaasjalikult kaks: esiteks on selle geeli tekstuur äärmiselt meeldiv ja mõnus, nii et seda on väga mugav peale kanda, ning teiseks on selle kasutamine lihtne ja samas eemaldab ta väga efektiivselt kogu meigi, k.a ripsmetuši. Ja mis peamine, see toode niisutab nahka, tänu millele ei teki pärast näo loputamist seda hirmsat kuiva näonaha tunnet. Nii et soovitan ka seda toodet lähemalt uudistada!

Finding the perfect makeup remover can be tricky and I am veeery picky when it comes to these products. I’ve always been quite lazy with removing my makeup, so the entire procedure has to be extremely simple and not messy at all (which is why I usually can’t stand cleansing milks). I started using this D’Difference cleansing gel earlier this month and instantly fell in love, because first of all, the texture of this gel is amazing, and second of all, using it is simple and it cleans your face very well. How this product works is that you have to apply it to wet skin, massage it gently for a few seconds and then wash it off.. and voila, your face is as good as new. It even manages to remove the mascara, which can always be tricky, plus it doesn’t make your skin feel dry.

ttl_september16-3

Paar nädalat tagasi sai otsa puuder, mida väga pikalt olin kasutanud ning enda suureks üllatuseks avastasin, et ma ei olegi kunagi endale ise puudrit ostnud, sest need on alati ise minu juurde tee leidnud. Mõtlesin, küsisin teistelt nõu ja lootsin leida midagi taskukohast, nii et suundusin koduste H&Mi riiulite vahele uudistama. Valituks osutus matistav puuder toonis Ivory, mille paarinädalane kasutamine on igati positiivse kogemusena kirja saanud. Ega ma ausalt öeldes ei oskagi rohkem midagi öelda, kui et see katab väga hästi, võtab ära selle tüütu läike ning on ka taskukohane, nii et tasub järele proovida!

Need tooted on siis minu seekordsed lemmikud ning soovitan neid kõiki julgelt proovida. Kui oled neist mõnda kasutanud, siis jaga oma muljeid kommentaarides või soovita mõnd muud toredat ilutoodet, millega viimasel ajal kokku oled puutunud!

My latest powder discovery comes from H&M’s beauty range. Earlier this month I was forced to buy a new one, because my last powder decided to give up on life, and to my own surprise I discovered that I had never bought a powder before – I’ve always used the ones that I’ve received in goodie bags. But as I wanted to try something new, I decided to head back to H&M and check out their compact powders. I found this mattifying Ivory-coloured powder and all I really need to say is that it really does keep that annoying shine under control. So go ahead and try it out!

So these are some of my favourite products that I have recently discovered. Let me know if you have ever used any of these or if there are some other products that you recommend!

2 Comments

  • Anni

    Ostsin endale Isadora matistava puudri ja pidin ikka korralikult pettuma, odavam Manhattani probleemsele nahale mõeldud puuder on ikka kordi parem.
    Olen mõelnud proovida, kuidas H&Mi puudrid on, nüüd tänu arvustusele julgen proovida. Pealegi meeldib mulle H&Mi puudri pakend/ümbris :)

  • Britta

    Nojah, eks seal on lõppude lõpuks alati ka see, et mis sobib ühele, ei pruugi teisele üldse istuda. Aga olles teisteltki selle puudri kohta kiidusõnu kuulnud, siis annan soovituse igatahes julgelt edasi! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.