Beauty

BEAUTY TALK: TRIED, TESTED, LOVED

Sarnaselt garderoobile on ka mu iluriiul võtnud märksa talvisema ilme ning kerged suvised tooted asendunud tugevamate ja külmaks hooajaks sobilike iluvidinatega. Nii et on aeg tutvustada oma novembrikuiseid ilulemmikuid!

Winter has arrived, so it’s clearly time to share my new beauty faves that are suitable for the coldest time of the year. Check them out!

ttl_november16-1

It’S SKIN on üks ääretult tore ilubränd, mille valikusse kuuluvad muude toodete hulgas ka tohutult head kangasmaskid. Tahtsin nendest juba tegelikult eelmises ilupostituses rääkida, kuid kuna olin nende kasutamisega liiga agar, olid kõik maskid pildistamise päevaks juba otsa saanud. Igatahes on tegemist hirmus mõnusate näomaskidega – siidine ja eriti hästi lõhnav nahk on pärast kasutamist 100% garanteeritud ning talvisel ajal sobivad sellised vitamiinimaskid turgutuseks suurepäraselt. Soovitan, soovitan, soovitan!

It’S SKIN is an awesome beauty brand that carries a wonderful range of mask sheets. These face masks are super easy to use and make your skin feel silky smooth, so they are definitely worth trying. Plus giving your face some much-needed vitamins during this cold and dark winter is probably the best thing you can do.

ttl_november16-2

Mádara my love. See lätlaste kosmeetikabränd kuulub mõistagi minu lemmikute hulka ja niisamuti ka nende SOS mask. Tegemist on jällegi tootega, mis sobib külma hooaega imehästi – sügavalt niisutav ja tugevatoimeline näomask on minul kasutusel näokreemina, sest seda ei pea maha loputama ning see toimib märksa paremini kui suurem osa näokreeme. Lisaks ei jäta ta nahka rasvaseks ja seda kasutades on tunne, et näonahk on igasuguse pakase, krõbedate lumetormide ning muu säärase eest kaitstud. Ja kuigi selle maski toime on üsna tugev, on selle tekstuur väga kerge, nii et igati suurepärane kombo indeed!

I’ve been using Mádara‘s products for quite a few years now and I’m absolutely in love with their SOS face mask. I use it once or twice a week as a face cream, because you don’t have to wash it off and it’s therefore very easy and comfortable to use. It’s quite strong, yet has a super light texture and is perfect for the winter – it protects your skin from cold, hydrates it and makes it feel very very silky and smooth. A definite must-have for all the Northern gals who love to use vegan products!

ttl_november16-3

Sügise kiire töögraafik ja kaks festivali tekitasid vajaduse nn travel size juuksetoodete järele, mida saaks hommikust ööni kestvateks tööpäevadeks kotti poetada ning mida oleks kerge kaasas kanda. Kuna kuivšampoon ja juukselakk on minu juuste parimad sõbrad, leidsin kõige parema lahenduse Batiste kuivšampooni ning ghd juukselaki miniversioonide näol. Mõlemad toimivad suurepäraselt ja mahuvad kenasti nii reisikohvrisse kui ka käekotti.

As I’ve been running around a lot lately and my workdays have been crazy long, I was basically forced to buy some travel size hair products. As my hair depends on both dry shampoo and hairspray, I found a best friend in both Batiste‘s miniature dry shampoo and this tiny ghd hairspray. You can truly rely on these products and they fit in every single bag, so you can easily take them with you and carry them around all day every day!

ttl_november16-4

RevitaLashi tutvustusüritus leidis tegelikult aset juulikuu keskpaigas, kuid seda toodet hakkasin ma lähemalt uudistama alles septembris-oktoobris. Olles eelnevalt kõrvalt näinud, kui hästi on kõikvõimalikud ripsmeseerumid mu sõbrannade peal toiminud, siis oli huvi toote vastu väga suur ning kui selle kasutamisega lõpuks algust tegin, nägin esimest tulemust juba umbes kümne päevaga. Ühe kuuga kasvatas see ripsmed aga kohe nii pikaks, et need väljusid mul vahepeal isegi kontrolli alt, ning tihendas neid täpselt sama edukalt. Sarnaseid tooteid on turul tegelikult veelgi ja palju kiidusõnu olen kuulnud ka näiteks brändi Yxes ripsmeseerumi kohta. Tasub proovida!

I was introduced to RevitaLash back in July, but finally started using this product in September-October. I’ve heard a lot of good stories about these lash serums, so I definitely wanted to try one.. and boy oh boy did it work! My lashes grew so long that at some point they were totally out of control, plus they became thicker and fuller as well. Luckily, RevitaLash is not the only lash serum out there that works – I’ve heard many good stories about Yxes‘ lash serum as well, so they’re both definitely worth trying!

ttl_november16-5

L’Oréali uus Gold Obsession huulepulgasari on to die for. Lisaks sellele, et need pulgad sisaldavad 24-karaadist kulda, on kollektsiooni kuuluvate toodete toonid imeilusad ning lisaks üleni kuldsele huulepulgale leiab nende seast ka roosasid, punakaid jms värvitoone. Pildil olev üleni kuldne huulepulk on tore vidin, millega huultele või põsesarnadele kuldset sädelust lisada ning mina kasutan seda vahel ka mati huulepulga peal, millele rohkem sära tahan anda. Seega sobib see praegusesse pidulikku hooaega imehästi ning kujutan ette, et kauni suvise jume peal mõjuvad kuldseks võõbatud põsesarnad veelgi imelisemalt!

Need tooted on siis minu seekordsed lemmikud ning soovitan neid kõiki julgelt proovida. Kui oled neist mõnda kasutanud, siis jaga oma muljeid kommentaarides või soovita mõnd muud toredat ilutoodet, millega viimasel ajal kokku oled puutunud!

L’Oréal‘s new Gold Obsession lipstick collection is to die for. It features gorgeous shimmering shades and you can use them both on your lips and on your skin, for example on your cheeks. So this collection suits this current festive season oh so well and I can’t wait to add this gold shimmer to my cheeks in the summer!

So these are some of my favourite products that I have recently discovered. Let me know if you have ever used any of these or if there are some other products that you recommend!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.