Beauty

BEAUTY TALK: TRIED, TESTED, LOVED

Ma arvan, et ma pole kunagi ühtki postitust nii kaua planeerinud, kui seda ilutoodete postitust siin, mis pidi tegelikult mu blogisse jõudma juba veebruarikuus. Terve hulk ilutooteid on selle aja jooksul rännanud ühest toa otsast teise, oodates ühtaegu nii ülespildistamist kui testimist, ning mitmed postitusse planeeritud lemmikud on nende nelja-viie kuu jooksul ka uutega asendunud. Hirmus pikk edasilükkamine seljataga, õnnestus mul nädal-paar tagasi pildid lõpuks ära teha ning nüüd on aeg end kokku võtta ja neist toodetest reaalselt ka kirjutada. It’s been a long time coming, aga here goes – minu värskeimad ilulemmikud on siin!

I don’t think I’ve ever planned a blog post for as long as I’ve planned this one, because I originally wanted to post this back in February. During these past four or five months, a whole bunch of beauty products have travelled from one shelf to another, waiting to be both photographed and tested, and many of the products that were supposed to be published have been replaced with other ones. Well, anyway, it’s been a long time coming, but I finally managed to take photos of the products that I’ve liked the most in the past few months, so here are my recent beauty faves!

Esimesena teen juttu oma viimase aja lemmikparfüümist. Ma ei vaheta lõhnaõlisid/parfüüme just eriti tihti, sest jään enamasti samale lõhnale aastateks truuks, kuid kuna minu igipõline lemmik Gucci Flora Glamorous Magnolia sai mul mõni aeg tagasi otsa, otsustasin vahelduseks ka teiste lõhnadega tutvust teha. Endalegi üllatuseks leidsin uue lemmiku hoopis MACi tootevalikust – nimelt tuli MAC mõni aeg tagasi välja parfüümidega, mis on inspireeritud nende kõige legendaarsematest huulepulkadest. Kuna armastan magusaid parfüüme (mitte Escada-magusaid, aga värskeid, lillelisi ja puuviljaseid parfüüme), siis leidsin ideaalse suvise kaaslase MACi Candy Yum-Yum parfüümi näol, mis on saanud oma lõhna ja värvi samanimelise roosa huulepulga järgi. Lõhn ise on justnimelt puuviljane ning kõige paremini kirjeldabki seda MACi enda kodulehelt leitud sõnapaar “flirtatious fruits”.

I’m going to start off with my newest favourite perfume. I don’t usually switch perfumes and fragrances very often and tend to use the same scent for many years in a row, but as I ran out of my ultimate favourite Gucci Flora Glamorous Magnolia recently, I decided to look around a bit and see if there are any other perfumes that I might like on the market. And, to my own surprise, I found my new favourite perfume from MAC‘s beauty counter. They recently came out with a selection of perfumes that are inspired by their most iconic lipsticks like Ruby Woo and others, and as I’ve always loved quite sweet perfumes (not Escada-sweet, but these fresh, fruity, and flowery scents), I found the most perfect summery scent in MAC’s Candy Yum-Yum. The perfect way to describe the scent is “flirtatious fruits”, a description that MAC used on their website as well, so if you’re into these fruity perfumes like I am, make sure to check it out!

Käesoleva aasta alguses sisenes Eesti turule uus ja põnev bränd nimega Löwengrip Care & Color, mille toodetega samuti tasapisi tutvust olen teinud. Bränd on minu jaoks seda huvitavam, et selle loojaks on Rootsi blogija Isabella Löwengrip, ning kuna soovin sama valdkonna tegijaid alati toetada, olen Löwengripi tooteid suurima rõõmuga ka omal nahal testinud. Seni on mulle väga meeldinud nii Löwengripi deodorant kui ka kätekreem, mis on mõlemad niivõrd mõnusa lõhnaga, et võiksin neid kogu aeg peale kanda. Kätekreemi puhul on lisaks fantastilisele lõhnale suureks plussiks ka see, et toote tekstuur on väga kerge, tänu millele imendub see kohe naha sisse ning ei jäta käsi ebameeldivalt kreemiseks. Löwengripi deodorant on samuti igati tõhus (mis on sellise toote juures ju peamine) ning annab sarnaselt kätekreemile nahale väga mõnusa lõhna ja usaldusväärse kaitse, nii et võid pärast selle kasutamist rahulikult kodust välja jalutada. Tasub proovida!

Löwengrip Care & Color is a brand that you might already know of if you live abroad, but they’re relatively new in Estonia as they entered the market back in January. The company was founded by a Swedish blogger named Isabella Löwengrip and as I always want to support the ones who are working in the same field (aka bloggers), I was more than happy to try and test some their products on my skin as well. I really love Löwengrip’s deodorant and hand balm and the main reason behind it is that both of them have the most amazing scent! When it comes to the deodorant, the main thing is of course it’s effectiveness and it honestly works very well, which means that you can leave the house in the morning and be confident that, well, you’re not going to stink in the middle of the day. And when it comes to the hand balm, its texture is truly perfect and light, so it doesn’t leave your hands sticky or oily and softens them immediately. So yes, definitely worth trying!

Kodumaine LUMI on minu jaoks bränd, mida võib alati usaldada ning mida alati rõõmsalt ka toetan. Viimased paar kuud olen kasutanud nende Superbloom näoseerumit, mille korrigeerib ja ennetab vananemisilmingute teket. Kas see ka päriselt nii on, selgub tõenäoliselt pikema aja peale, kuid olles seda seni pea iga õhtu oma näonahale kandnud, võin julgelt öelda, et see tõepoolest silub ja toidab väga tõhusalt nahka. Tänu sellele ärkan igal hommikul värske, niisutatud ning eluterve näonahaga, nii et soovitan kindlasti ka seda toodet proovida. Oluline on ka see, et antud seerum ei sisalda vett, tänu millele ei tõrju ta naha loomulikku rasutootmist, mis omakorda tagab selle, et nahk oleks jätkuvalt elastne ehk ei vananeks. Viimasele annavad omapoolse panuse ka seerumis sisalduvad E- ja C-vitamiinid ning rosmariini ekstrakt.

LUMI is an Estonian brand that I’ve always loved (gotta support the locals!) and can always trust. I’ve been using their Superbloom face serum for the past couple of months and it’s supposed to correct and prevent the signs of ageing. I’m sure you have to use it for a much longer time to see if it actually manages to do that, but as I’ve been using it almost daily for a couple of months (leaving it on for the night), I can tell you that it really does sooth and nourish the skin. Thanks to this product I’ve been waking up with a fresh, hydrated, and silky smooth face for two months now, so it’s for sure worth trying. One of the most important things about this product is that it doesn’t contain water, which means that it doesn’t interrupt the optimal level of natural oils on skin, which in turn means that your skin stays elastic, so therefore it prevents ageing. What the product does contain is vitamins E and C and rosemary extract, which also play an important part in preventing the ageing of the skin.

L’Occitane‘i toodetest olen varasemalt kokku puutunud eeskätt brändi kätekreemidega, mis on nii minu kui ka paljude teiste jaoks ühed vaieldamatud lemmikud. Sel kevadel tuli L’Occitane aga turule oma esimese lõhnaõliga, mis kannab nime Terre de Lumière ning mis on inspireeritud päikeseloojangule eelnevast nn kuldsest tunnist ja sellele omasest müstilisest valgusest. Lõhn ise on naiselik ning mulle igati meeltmööda, kuigi suvel eelistan kanda veidi kergemat ja lillelisemat parfüümi. Seega kasutasin seda eeskätt kevadel ning asetasin ta nüüd riiulile sügist ootama, kuid sama sarja kehapiima ja dušigeeli kasutan küll hoolimata aastaajast ning olen neist ka igati vaimustuses. Mõlemad neist on imemõnusa tekstuuriga ning teevad keha mõnusalt siidiseks ja värskeks ning kuna kehapiim annab nahale õrna, kaunilt kuldse sädeluse, on ta suviseks hooajaks suurepärane toode – värske jume ja kuldne sädelus on ju võrratult hea kombo! Lisaks kõigele on selline komplekt ka tore kingitus ega küsi kingisaaja vanust, nii et neid tooteid tasub igatahes lähemalt uudistada!

I’ve never really used L’Occitane‘s products other than their hand creams (which are still one of the best ones out there), but as they released Terre de Lumière, their first ever fragrance this spring and I instantly loved its scent, I was curious to try their other products as well. The fragrance itself is very feminine and quite strong, and as I prefer to wear a bit lighter perfumes during summer, I’ll probably start wearing it more in the autumn. But what I do use regularly are the shower gel and the body milk from the same range. Both of them work very well and have a very lovely texture, and I especially love the body milk, because it makes the skin feel super fresh and silky smooth and adds a light layer of golden sparkle to it. The entire range is inspired by the magical golden hour that comes before the sunset and you can truly feel it in the products as well.

Vita Liberata isepruunistavad kreemid on kõikvõimalikes sotsiaalmeediakanalites palju kiita saanud ning ka mina olen nende Ten Minute Tan toodet mõnda aega truult kasutanud. Siinkohal pean tõdema, et see ei olnud kindlasti armastus esimesest silmapilgust, sest esimesed katsetused läksid mul ikka selgelt aia taha, mistõttu pidin rinda pistma nii laigulise kui ka täiesti olematu päevitusega. Aga ma ei jätnud jonni, sest esiteks on Vita Liberata tohutult kiidusõnu saanud ja teiseks on tegemist orgaanilise tootega, nii et proovisin ning katsetasin ikka edasi, püüdes leida see kõige sobilikum ja toimivam viis, kuidas kiiret päevitust saada. Kolmanda korraga saingi asja käppa ning, I swear to god, see tõesti on kõige parem isepruunistaja out there. Kannan seda peale nii, et alustuseks koorin ära nii keha kui näo ja pesen koorija hoolikalt maha. Seejärel kannan toote spetsiaalse kindaga üle terve keha ja näo ning jätan ta umbes 20 minutiks (!) nahale seisma, pärast mida pesen üleliigse kihi õrna (!) dušiga maha ning tupsutan (!) end rätikuga kuivaks. Kuigi see protsess kui selline on äärmiselt tüütu ja aeganõudev, siis 6-8 tunniga annab Vita Liberata tõesti imelise ning ühtlase päevituse, mis umbes nädalajagu ka väga kenasti peal püsib. Kuigi alati oleks lihtsam haarata poest mõni Dove’i või muu sellise firma isepruunistav kreem, mis ilmtingimata koorimist ja pesu ei eelda ning mis on tõenäoliselt ka rahakotisõbralikum, siis selge see, et kõikvõimalik orgaaniline kosmeetika on vähemalt minu ilumaailmas alati esikohal. Nüüdseks olen Vita Liberatat kasutanud juba umbkaudselt kuus korda ja julgen öelda, et jään nii sellele brändile kui ka tootele kindlasti pikaks ajaks truuks, sest see tõepoolest on üks igati suurepärane toode! Tean ka, et paljud kasutavad hoopis teisi Vita Liberata isepruunistajaid ning kõigil on nende pealekandmiseks ka oma süsteem, nii et tasub proovida ja katsetada ning leida viis, mis just sinu nahaga kõige paremini sobib.

Vita Liberata‘s self-tanners have received a lot of praise on social media and I’ve too been relying on one of their products for a month or two now. I’ve been using their Ten Minute Tan self-tanner, but I have to say that I actually didn’t have a “love at first sight” moment with it. The first couple of times that I used it went horribly wrong, because it was either very streaky or there was no tan at all, so I was at first very disappointed in it. But as everyone kept praising it AND it’s an organic product, I really wanted to have faith in it and find a way to give myself a good tan with it. Turns out that it was a classic case of third time’s a charm and I finally found a way to give myself a perfect tan with it. I’ve been using it regularly ever since and am now absolutely and entirely convinced that it actually is THE best self-tanner out there, plus it’s organic! The procedure itself is quite annoying and time-consuming, but how I do it is that I first give myself a full face and body scrub, then wash it off and then apply the product on my face and body with a special glove. I leave it on for approximately 20 minutes (!) and then lightly (!) wash it off under the shower. It’s also important to dab yourself dry afterwards (and not to go ham with the towel) and if you’ve done it all correctly, a wonderful tan will appear in 6 to 8 hours and will stay on for almost a week. As I said, the entire thing takes time and is a bit annoying, but it’s so worth it, because the tan is very pretty, stays on very well, and, again, the product is organic. I know that others have been praising their other self-tanners as well and everyone has their own system when it comes to applying them, so I truly recommend trying and testing various Vita Liberata’s tanners and I’m sure you’ll find one (and a way to apply it) that suits your exact skin type!

Ma olen väga usin näomaskide kasutaja ning see on üks mu lemmikviise, kuidas näonahka turgutada ja pärast pikka päeva n-ö maha käia. D’Difference (endise nimega Domina Elegans) on kodumaine ilubränd, mille tooteid leidub minu ilurutiinis mitmeid (nende meigieemaldaja on siiani mu lemmik!) ning mille näomaske samuti mõnda aega kasutanud ja ühtaegu jumaldanud olen. Minu lemmikuteks on special edition maskide komplekt, mis sisaldab kolme kuldset, 5D Golden Beauty maski, ning kolme hõbedast, 5D Rejuvenating maski (tegelikkuses saab neid kasutada rohkem kui kuus korda, sest pakikestes sisaldub päris palju toodet). Kui tavapärased kangasmaskid on kiire ja igapäevasem viis naha turgutamiseks, siis D’Difference’i vahumaski kasutan umbes üks-kaks korda kuus, et näole ja kaelale kohe täiesti uus elu anda. Alustuseks jumaldan seda vahumaski juba seepärast, et see tunne, kui vaht näonahka imendub, on võrratult mõnus, aga ka seepärast, et see tõepoolest toimib nii pinguldava, niisutava, toksiinidest vabastava kui ka sära andva tootena. Nii näonahk kui ka kael on pärast seda maski täiesti ülivõrdes siidised, tuntavalt pinguldatud ja energiarikkamad ning muide, kuldses pakendis mask jätab nahale ka kauni kuldse sädeluse. Ilma igasuguse liialduseta 110% must have toode!

Need ilutooted on siis aga minu seekordsed lemmikud ning soovitan neid kõiki julgelt proovida. Kui oled neist mõnda kasutanud, siis jaga oma muljeid kommentaarides või soovita mõnd muud toredat ilutoodet, millega viimasel ajal kokku oled puutunud!

I’m a huge fan of D’Difference‘s (previously named Domina Elegans) products (their 4D cleansing gel is still the best makeup remover out there!) and I’ve been using their special edition foaming masks for many months now. When it comes to face masks, I usually wear sheet masks once or twice a week to relieve stress, moisturise and hydrate my skin, and make my face feel brand new again. But every now and then I love to use these foaming masks to give my face and neck something extra. The special edition set contains six masks (you can actually use them more than six times, because there’s quite a lot of product in one pack) and there are two types of masks in it, 5D Golden Beauty masks and 5D Rejuvenating masks. Both of them are extremely good at cleansing, tightening, and detoxifying the skin, plus the Golden Beauty mask gives your face a nice and light golden sparkle. Both your face and neck are EXTREMELY silky after using these masks, so yes, these are by far my favourite masks out there! 110% recommend!

So these are some of my favourite products that I have recently discovered. Let me know if you have ever used any of these or if there are some other products that you recommend!

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.