Outfits

Before autumn falls

Dress and boots: both from ASOS; necklace: Nu Nordik

Suve viimane nädalavahetus tuli ju korraliku tähistamisega lõpetada. Selle puhul panin selga oma garderoobi vaieldamatu lemmikeseme ehk jaanuaris ASOS’est tellitud kleidi – minu südame võitis see elektrisinine värv ning kirsiks tordi otsas on need futuristlikud õlad (close-up pilti sellest kleidist näete minu blogi Portfolio lehelt). Tänase päeva veetsin aga fotograaf Grahamiga sügiseselt värske pealinna kaubanduskeskuste vahel seigeldes, et leida eesseisvaks pildistamiseks vajalikke rõivaid. See ei ole muidugi just kõige lemmikum pühapäevane tegevus (ERITI kui sa tead, et järgmisest päevast hakkab taas uus kooliaasta, mistõttu tahaks selle viimase päeva veel vabaks võtta), aga vähemalt läks meil edukalt. Pildistamine ise pidi teoreetiliselt juba täna toimuma, aga lükkus edasi järgmisse nädalasse, kusjuures meil on sellega küllaltki kiire, sest peame enne sügisilmade tulekut pildistatud saama. Saab jälle korralik hullumaja olema. :)

6 Comments

 • Britta

  Getu: Viimased kaks aastat on minu trennitegemine piirdunud paar korda aastas rattaga s6itmisega. :D Sellele eelneval ajal käisin see-eest palju j6usaalis ja tantsimas ning nüüd m6tlen ka hoopis Tantsuakadeemiasse minemise peale.

  A.: Ma ei mäleta enam täpselt, aga ametlikke followere oli paarisaja ringis ning siis need ülejäänud, kes ilma blogspoti accountita loevad. Kui soovid teada, palju sinu blogi tegelikult loetakse, siis kasuta Google Analyticsit v6i StatCounterit. :)

 • Katrin

  Mida sa EKA’s õpid? Ning milline seltskond seal üldse koos on.. kas lisaks “kunstiinimestele” on seal ka teist sorti õpilasi?:)

 • Britta

  Moestilistikat õpin. Üldiselt võib öelda, et EKA koosneb IGASUGUSTEST inimestest – kunstiinimestest beibedeni. Ma ausalt öeldes väga ei süvene sellesse, et kes seal on ja kes mitte, sest käin seal iseenda pärast ning ainult õppimas – minu elu toimub siiski väljaspool kooli. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.