Music

Black excellence, truly yours..

Täna hommikul sain võrratu üllatuse osaliseks – postkastis ilutses ümbrik, kus sees Jay-Z ja Kanye Westi “Watch the throne” tuuri pilet. Rääkisin täna põhimõtteliselt terve päeva ainult hüüumärkides, sest kuigi ostsin selle pileti juba mõnda aega tagasi, siis KINDEL-kindel ei olnud see ju enne kui pilet minuni oli jõudnud. Utoopiast sai reaalsus.
Paljud teist seda kindlasti ei tea, aga koos armastusega moe vastu on minus alati väga tugevalt leegitsenud ka muusikakirg. Jay ja Kanye ühisalbum ongi seejuures mul läbi aegade lemmikuim. Jumaldan sellelt plaadilt eranditult kõiki lugusid ning igaüks neist on minu jaoks seotud imeliste mälestustega, mis neid laule kuulates taas mu silme ees elustuvad. Jalust nõrgaks löövad mind ka lugude tehniline pool ja lüürika, nii et minu joovastus seda piletit nähes oli igati õigustatud. Kirsina tordi otsas ilutseb muidugi fakt, et see kontsert toimub Londonis, kus ma käisin viimati 14-aastaselt. God knows, et seekordne Londoni külastamine saab olema hoopis midagi muud kui eelmine, sest tegemist on ju siiski ühega moepealinnadest. Neljateistkümneselt ei olnud ma teatavasti kogu moemaailmaga ei mentaalselt ega füüsiliselt nii tugevalt seotud kui praegu. Seega kavatsen muuhulgas kindlasti külastada ka Christian Louboutini isikunäitust ja noppida parimaid pärleid sealsest moeelust. Ja muidugi on kavas see kauaoodatud häng Poni ja Robertaga, kellele ma külaskäiku juba väga (ausalt, VÄGA) pikka aega lubanud olen. Juhhei!

Seda ka, et viimase giveaway võitis Emily K., kellega juba ka ühendust võtsin. Suur tänu kõigile, kes osalesid – oli ju teid seekord kohe eriti palju. Pead norgu aga lasta ei tasu, sest üsna varsti on oodata uut loosimist!

That’s all, folks.

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.