#Bloggersmarket,  Events,  Outfits

#BLOGGERSMARKET VOL2

BLOGGERSMARKET1

Pikk ettevalmistusperiood on nüüd seljataga ja aeg trummipõrina saatel välja kuulutada uus #BLOGGERSMARKET kirbuturg! Ootame teid kõiki 16. mail kell 12-16 Rotermanni keskusesse, et saada osa meie vahva tiimi garderoobide tühjendusmüügist! Oma esemeid müüvad lisaks minule ka Aljona, Anna Elisabeth, Helene, Kristjaana, Liina, Lucine ja Mari-Liis.

Esimesed 50 tulijat saavad endale toredad ja igati helded kingikotid, kuhu oleme poetanud maiuspalu brändidelt Dove, Plum D’or, Batiste, Moxie, Shokobox ja Cosmeticsale.eu, lisaks kustutab kõikide ostlejate janu Froosh!

Üritus ise on tasuta ning magusad moepalad on müügil hindadega 2-20 eurot. Esemeid, mis müügile tulevad, otsige Instagramist hashtagiga #bloggersmarket – kindlasti lisandub neid kahe nädala jooksul sinna veelgi!

Üritus toimub Rotermanni keskuses – #BLOGGERSMARKET turule pääseb otse tänavalt ja ka keskuse peaustest sisenedes. Rohkem infot leiad meie Facebooki lehelt!

Jehuu, kohtume juba 16. mail!

BLOGGERSMARKET

Foto: Maiken Staak

Toetuse eest täname: Rotermann City, Froosh, Dove, Plum D’or, Batiste, Moxie, Shokobox, Cosmeticsale.eu, Hmmm Creative Studio, KesselHaus

#BLOGGERSMARKET juhatab sisse nädal hiljem (23.-24. mai) Rotermanni kvartalis toimuvad meeleolukad Tallinna Uue Linna Päevad. Rohkem infot programmi kohta leiab Rotermanni kvartali Facebooki lehelt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.