#Bloggersmarket,  Events,  Outfits

#BLOGGERSMARKET VOL3: TEASERS

BM16

Whooop, #BLOGGERSMARKET tuleb taas! Seekordne üritus leiab aset 13. veebruaril kell 13-16 Von Krahlis. Lisaks minule tuulutavad oma garderoobi ka teised BLOGGERSMARKETi neiud ja ühes meiega kõigi suur lemmik Pello, kelle riidekapist leiavad põnevaid esemeid eeskätt mehed. Esimesed 25 külalist saavad kingikoti, kuhu on magusaid üllatusi poetanud Batiste, Topellier Bakery, Bebeautiful.ee, Salon+, KUMA, Purederm, Essence, Invisibobble, Pakendikeskus ja JOIK, nii et hops varakult järjekorda! Kogu üritusel, selle kohta käiva infol ning lähiajal avaldamisele tulevatel tiiseritel saab silma peal hoida SIIN

Seni jagan teiega aga valikut esemetest, mis ise müüki panen. Olgu muidugi öeldud, et müüki tuleb hulgaliselt põnevat moekraami ning suurem osa kõikidest marketil müüdavatest moeampsudest jäävad hinnavahemikku 2-15€. Üsna varsti tiiserdame Facebookis veel, nii et hoidke silm peal!

#BLOGGERSMARKET vol3 is on its way, so I’m sharing some of the items that will be sold at the event! You can find out more information about the event HERE.

BM16_5

↑ kimono

BM16_1

↑ bustier top & jumpsuit

BM16_2

↑ jacket & dress

BM16_4

↑ dress & leopard-print bag

BM16_3

↑ coat & dress

BM16_7

↑ top

BM16_8

↑ top & necklace

Click HERE for the Facebook event.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.