Outfits,  Various

Bonjour!

Mul on teile paar teadaannet:

# Täiendasin täna oma blogis Mediat kahe artikliga. Üks neist on eriliselt armas artikkel, mis pärineb eelmises detsembris ilmunud Eesti Naisest. Räägib see minust ja minu emast. Teine neist ei anna tegelikult päris artikli mõõtu välja, aga on väljavõte eelmisest Marie Claire’ist. Seal pidi Marek vastama mõnele küsimusele minu kohta ja tegi seda lausa nii ilusasti, et ma muutun siiani neid vastuseid lugedes emotsionaalseks. Ahjaa – ilusat teksti “kaunistab” üks uskumatult halb pilt meist, sest mingil põhjusel ei ole kumbki meist seal eriti fotogeeniline. Oh well.

# Lisaks Mediale uuendasin ma ka oma Portfolio sektsiooni kahe pildiga viimasest shoodist Graham Mitchelliga. Tegelikult tuleb see seeria palju pikem, aga kuna suvi sai läbi ja me jäime ajastamisega veidi hiljaks, siis pildistame (loodetavasti) järgmisel suvel edasi. Aga seniks jäävad meelt lahutama need kaks. Minu jaoks oli antud shoot paras katsumus, sest pidin diilima fotograafi väga selge visiooniga ning ei saanud stiliseerides täielikku vabadust nautida, see-eest jäin aga kahe esimese fotoga küllaltki rahule.

# Lisaks kahele eelnevale uuenes ka Shop! Käesoleva nädala jooksul ma seda aga rohkem ei uuenda, sest..

# Tulekul on uus blogijate moeturg! See leiab nimelt aset laupäeval kella 12.00 ja 17.00 vahel (täpne kellaaeg on veel selgumas) Cafe Petersonis (see asub Tallinnas Narva maanteel). Uut kodu otsivaid esemeid ning ka oma loomingut tulevad lisaks minule müüma Anni Jürgenson, Kirke Talu, Lisa Mai Lindberg, Laura Mitt, Johanna Ruukholm, Eleri Ojavee ning Mari-Liis aka Ms Marley. Nende inimeste blogide aadressid ja informatsiooni ürituse kohta saate SIIT. Kavatsen seekord osa esemetest, mis müüki panen, üles pildistada, nii et stay tuned, lisan need siia lähipäevil.

Põnevat uut nädalat,

B.

6 Comments

  • Geidy

    Kes seda üritust korraldab?:) ja miks nii vähe blogijaid,oselejate hulk võiks palju suurem olla,nendest pole midagi kuulnudki välja arvata sinu oma:D

  • Britta

    Üritust korraldab Lisa Mai Lindberg, kellel on ka oma blogi. Vähe müüjaid tõenäoliselt seetõttu, et ega neid arvestatavaid moeblogijaid Eestis väga palju rohkem ei olegi. Anni Jürgensoni ja Kirke Talu blogid on muideks ühed edukaimad Eestis, nii et. :) Aga jah, ega minagi kõiki neid blogijaid ei tea.

  • Liisi

    Sinu ja Mareki artikli avastasin loengus olles sõbranna marie clairest. haarasin ajakirja ta käest ja lugesin kiiruga läbi ja tõesti üliarmas oli. good for you two sweethearts :)!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.