Events,  Music,  Various

Busy bee

Üritusterohke nädalavahetus seljataga ja võib tagasi tööellu sukelduda. Eilne Tallinn Dolls pakkus muide kuhjaga silmailu ning lisas minu mõttelisse ostulisti nii mõnegi uue riidetüki. Nädalavahetuse tippürituseks kujunes aga hoopis eilne Check One, Two kümnes sünnipäev Krahlis, mida kella neljani öösel tähistatud sai. Ja see oli nii võrratult hea, et ma tunnen, et ei saanud sellest veel küllalt. Võib aga rõõmustada, et sel aastal on HEA hip hopi üritusi veel terve hulk tulemas – siinsamas Tallinnas näiteks nii Looptroop kui ka Wu-Tang. Loodetavasti kujuneb eesolev suvi selliseks, et ka Flow’d või Göteburgi Way Out Westi nime kandvat muusikafestivali külastada saan.

Aga see selleks. Tahtsin teid tegelikult informeerida sellest, et tegin ka endale nüüd lõpuks Formspringi. See tähendab siis seda, et igasugused küsimused, mida mulle anonüümselt või mitteanonüümselt esitada soovite, on sinna teretulnud. Minu Formspringi lehele pääseb SIIT.

Ühtlasi tahtsin teile ka üht raamatut soovitada, Diana Vreeland – D.V. See on siis Vogue’i legendaarse peatoimetaja Diana Vreelandi autobiograafiline raamat, mille lugemisega ma mõni aeg tagasi algust tegin. See annab mõnusalt hea ülevaate tema mõttemaailmast ja elukäigust ning tutvustab huvitava nurga alt ka tollaseid moemaailma juhtfiguure. Kuigi mina laenasin selle raamatu Anne & Stiili toimetusest, siis on see ka näiteks Rahva Raamatus täiesti saadaval. Ideaalne “kerge lugemine” suveks.

Ja postituse lõpus on paar mõnusat muusikasoovitust.

I had the best weekend full of events, including a fashion show and the 10th birthday of one legendary hip hop event named Check One, Two. I feel extremely tired, but good, and now I’m ready to get back to working. I also wanted to let you know that I just created a Formspring account. You can now ask me aaaanything (that is decent enough) by clicking HERE.

Oh, and here are some of my new favorite songs.

Nature Feels by Frank Ocean
Tyler, The Creator – She (Featuring Frank Ocean) by FBi Radio

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.