Fitness & health,  Outfits

BUT SH** IT WAS 99 CENTS

99cents1

Okei, tegelikult maksid nad küll veidi rohkem, aga ilmatu suure allahindlusega sai need siiski skooritud. Kuigi Eesti poodides olevaid allahindluseid ma seekord veel külastada pole jõudnud, seadsin endale juba ammu sihiks seekordselt ale-perioodilt uued treeningtossud muretseda. Juhtus aga nii, et härra sattus Ameerikasse ning nii õnnestus mul tema kaudu oma uued lemmikud hoopis Foot Lockeri tossuriiulilt üles noppida. Veidi ootamist ja tossud leidsid oma tee minuni, ajastades selle täpselt suure lume sulamisega. Nüüd tuleb veel vaid otsustada, kas neid ka päriselt treeninguks kasutan või jalutavad nad nüüdsest minuga igapäevaselt kaasas.

Muide, allahindluste teemal võtsin veidi sõna ka ajakirja MOOD värskes veebruarinumbris, nii et go check!

Alright, they actually did cost a bit more, but it was still a bargain. I’ve had a new pair of trainers hanging on my wish list for quite some time now and I was hoping that I’ll find a pair during the sale season. Luckily, my boyfriend went to America right when the mid-season sale had just begun, so he picked these up from a local Foot Locker. So now I only have to decide whether I’ll really use them for working out or will they become my daily partners in crime!

99cents2

4 Comments

  • Britta

    Nike’i, New Balance’i ja Adidase tellimiseks soovitaks ma eeskätt klassikalisi veebipoode ehk ASOS, Net-a-Porter ning Nelly. Paljudes veebipoodides on juba final clearance, nii et tuleb kärme olla. :) Üks hea leht oli veel, aga mul ei tule selle nimi praegu meelde. Kui kunagi meenub, siis poetan mõnda postitusse selle sisse!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.