Fashion,  Photography

Casting!

# Esiteks tahan teile öelda, et homme on oodata üle pika aja jälle ühte outfitipostitust. Mhmh, ma ise ka ei usu seda. Õnneks on siinsed ilmad läinud märksa inimsõbralikumaks, mistõttu on nüüd võimalik oma kevadriided lõpuks kapist välja võtta. Nii et stay tuned. Lisaks sellele lendan kolmapäeva varahommikul mõneks päevaks Šveitsi, mis tähendab ühtlasi ka seda, et sel nädalal ilmub siia tõenäoliselt hulgaliselt postitusi (mul on kindel plaan oma blogi pikast talveunest äratada). Mainin ära ka selle, et tulekul on uus giveaway – tõenäoliselt teen sellega algust järgmisel nädalal, nii et jällegi, stay tuned.

# Kahjuks pean aga mainima, et pidin oma Tasku Moeäratuse blogidiili ajapuuduse tõttu katkestama. See-eest kirjutavad teised blogijad sinna hoogsalt edasi, nii et lugemismaterjali on Tasku blogis küllaga.

# Kolmandaks – ÜLESKUTSE NEILE, KES SOOVIVAD ALUSTADA MODELLIKARJÄÄRI! Nimelt otsib selline rahvusvaheline modelliagentuur nagu STARSYSTEM uusi modelle. STARSYSTEM on loodud John Casablancase poolt (Elite Agency modelliagentuuri asutaja), kelle “leidude” hulka kuuluvad ka sellised supermodellid nagu Cindy Crawford, Linda Evangelista, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer ja Naomi Campbell. 2009. aasta novembris laiendas agentuur oma tegevust ka Eestisse, et leida siit uusi modelle nii moelavadele, moeajakirjadesse kui ka reklaamkampaaniatesse. Uus casting toimub SEL REEDEL (18. märts) aadressil Tartu mnt 80A, Red Berry stuudios ajavahemikus 10.00-19.00. Castingule on oodatud neiud vanuses 14-22, kelle pikkus peab jääma vahemikku 172-183 cm. Castingule tuleb minna ilma meigita ning lihtsas riietuses ehk selga tuleb panna t-särk ja teksad. Kindlasti tuleb kaasa võtta ka kontsad ja bikiinid. Lisainfot castingu kohta saab FACEBOOKIST, Starsystemi KODULEHELT või meiliaadressilt aleksandr.vinogradov@starsystem.com

Pildid via STARSYSTEM

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.