Behind the scenes,  Styling

Color blocking

Siin on nüüd minu ja fotograaf Aleksandri viimase fotoshuudi tulemused + behind the scenes pildid. Ma ei jäänud lõplike piltidega sajaprotsendiliselt rahule, sest mul oli teistsugune visioon, aga kokkuvõttes on lõpptulemus ju ikkagi fotograafi otsustada. Teemaks olid meil värvid, mis minu jaoks tähendas automaatselt konkreetseid värvitoone ning mitte värvide sigrimigrit, vaid puhast color blockingut. Et värviteemat põnevamaks ajada, otsustasime Aleksandriga “laenutada” ühe Tallink Takso kuldkollase auto, mille juht oli alguses väga jonni täis kui talle teatati, et meiega pildistamisele peab tulema, aga nii pea kui ta nägi, et mingi modell tema auto katusel hakkas ronima, oli jonnituju kadunud. Eesti disainile tähelepanu juhtimiseks kasutasin kolme kodumaise disaineri rõivaid (Piret Ilves, Kristi Pedanik ja Kristel Laurits), Nu Nordikust pärinevaid esemeid ning ka asju omaenda garderoobist. Pildistamine toimus Linnahalli juures ühel neist selle suve tulikuumadest päevadest, mil õhku hingamiseks liialt vähe oli, aga pildistatud me saime ja voila, siin on tulemus.

Mille jaoks: HEART Magazine

Fotograaf: Aleksandr Vinogradov

Stilistika: Britta Talving

Modell: Brit (E.M.A.)

Meik ja soeng: Karin Õun

Kleit: minu garderoobist (ASOS); kingad: sõbranna omad (Stockholmi poest nimega Weekday)

Pluus: Kristi Pedanik; retuusid: Nu Nordik

Jakk: Piret Ilves; rinnahoidjad: minu garderoobist (Lindex); sõrmus: minu garderoobist (ASOS); retuusid: Kristel Laurits

Behind the scenes:

Meie kallis taksojuht:

Ja pildid, mis ajakirja ei lähe:

Viimasel pildil kasutasin Piret Ilvese kleiti ja rattakindaid ning omaenda Zarast pärinevat kingapaari.

5 Comments

 • Liisi

  Britsh, sa oled mägnifiko. mulle endiselt ja ikka ja ilmselt alati meeldib su kirjutamisstiil nii väga + u know your thing, ja nagu MÕNi ütleks,siis kvaliteet on tõesti taga;) muah.

 • H.J

  Kõik väga hea ja kena . . . aga ainult see üks asi, mis mind häiris oli modelli kehakeel..eriti viimased kolm pilti..kas oligi nii mõeldud, et üks ja sama poos?
  Aga mida mina ka tean..ei virise! :)
  Tubli töö!!! :)

 • Britta

  No need viimased pildid ei lähegi avaldamisele ja on suvaliselt valitud k6ikide piltide hulgast, nii et pooside sarnasus on lihtsalt juhuslik. Aga mind ennast häiris see ka. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.