Books,  Fashion,  Inspirational,  New York,  Outfits

Coming home again

Täna meeliülendava peavaluga kodus olles mõtlesin, et võiks oma blogi kuidagi uuendada. Kuna väljas on veel liiga külm uute outfiti-postituste tegemiseks (suurem osa minu garderoobist on sügis- ja kevadriided, talvine riietus on ikka enamasti suhteliselt sarnane, sisaldades endas mantlit ja kõikvõimalikke kampsuneid, mida selle alla on võimalik layerdada), siis otsustasin piirduda selle ülespildistamisega, mis leidub minu kodus. Alustuseks siis hulgaliselt rändom pilte:

As the weather is still too cold to put on anything else than a hundred layers of clothing and a coat, I’m still not able to wear any of the interesting pieces from my wardrobe which, of course, means that I STILL can’t write the “what I was wearing today”-type of posts. So today I decided to stay in (actually, it wasn’t my choice – a massive headache came to visit me) and take some random photos of my home.

Teiseks tahan teiega jagada aga pilte kahest VÕRRATUST raamatust, mis minuni on jõudnud. Esimene neist on totaalne moepiibel – enam kui 500 lehekülge paks raamat, mis sisaldab endas 150 aastat moeajalugu, põhjalikku infot disainerite kohta ning ülevaadet ka moeajakirjandusest ja selle juhtfiguuridest. Raamatu kinkis mulle jõuludeks minu ema ja ma olen talle selle eest ikka tohutult tänulik. Kui kellelgi huvi osta, siis see konkreetne eksemplar pärineb Soomest, aga seda on tõenäoliselt võimalik ka Amazonist ja mujalt tellida.

I also wanted to share some pictures of these two amazing books that I have. First one is basically a fashion bible that contains 150 years of fashion history, conclusive information about different designers and an overview of fashion journalism and the key people working in that industry. This book is more than a 500 pages, so it’s pretty heavy, but it is one of the best fashion books I’ve ever seen/read. I got it as a Christmas present, but I’m pretty sure you can order it online (try Amazon for example).

Teine raamat on aga veel paksem (enam kui 600 lehekülge) ning tegemist on siis põhimõtteliselt fotoajalooga New Yorgist. Lisatud on ka igat ajaperioodi tutvustavad tekstid, kuulsad New Yorgi kohta käivad tsitaadid ning vastavatele ajastutele omaste ja New Yorgist rääkivate filmide postrite pildid. Ütleme nii, et need kaks raamatut seisavad hetkel minu kodus aukohal ning kummagi uurimisest tõenäoliselt iialgi villand ei saa. On ju siiski tegemist minu kahe suure armastusega – moe ja New Yorgiga. Viimane raamat pärineb Amazonist, kust ka teil, kes te sarnaselt minule selle linna järele hullud olete, seda võimalik tellida on.

The other book is more than a 600 pages and is about New York City. Well, it’s actually a photographic history of the Big Apple. Besides A LOT of truly wonderful pictures it also contains a conclusive information about the history of New York. It’s one of the best purchases I’ve ever made and it really satisfies my constant longing for New York. I ordered it from Amazon.

3 Comments

  • Liisi

    “and u got me sayin’ oooooh ooh ooh ooh oooh ooooh ooh yeaah….”

    See postitus täitis täiesti mu ilumeele….mõnus päeva öösse saatmise üks lõputegevusi on ikka sinu blogis uudistamine.

    iks iks iks oo (:

  • Kätlin

    Mõnus interjöör! Ning huvilistele teadmiseks, et see moepiibel on täitsa saadaval ka Eestis:) (Apollo)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.