Outfits

Complete casualness

Wearing: trench from Zara, scarf from Monton, leather pants from NewYorker, booties from ASOS

Muideks – eilne Talumehe show oli fan-tas-ti-line! Ma broneerisin mõttes umbes miljon kleiti ära ning võrreldes eelmise aasta moeetendusega, mis oli flamenko-teemaline, oli sel aastal märksa rohkem kantavaid ning isssand-mul-on-seda-kindlasti-vaja efekti tekitavaid rõivaid. Selle aasta teemaks olid eelmise sajandi algusdekaadid, mis on juba iseenesest äärmiselt paeluv aeg. Lisage nüüd mõttes sinna Talumehe käekiri (maksimaalne naiselikkus ehk pihasse töödeldud rõivad, drapeering ning efektsed õlad), tema ateljee töötajate imeline õmblemisoskus (perfektsuseni lihvitud detailid), imeilusad modellid, taustal ekraanil jooksvad must-valged arhiividest pärinevad videosalvestused 20. sajandi eluolust ja meeleolu üleval hoidev orkester ning saate võimatult hea kompoti, mis on päris kindlasti Eesti moeelu creme de la creme. Ainus, mis oleks võinud tugevam olla, oli finale-kleit. Lõpukleidil on ju oma kindel funktsioon ja paraku too seda ei täitnud. Aga see selleks.

3 Comments

  • Anonymous

    Ma ei saa aru, mis seal Talumehe shows fantastilist oli, läbi aegade viletsaim kollektsioon, kanga- ja modellivalik tal (välja arvatud mõned komplektid)- vähemalt see, mis fotodelt paistis. Kuid kindlasti kohapeal koos selle olustikuhõnguga viibida oli meeliülendav…

  • Britta

    Noh, eks igal ühel on oma arvamus, aga olles ise näinud neid kleite valmimas ja olles saanud neid kangaid katsuda, siis võin öelda, et need on jumalikud. Jah, absoluutselt kindlasti on seal ka mõned minu silmis täiesti mööda eksemplarid, aga tuleb arvestada, et see ongi tema maitse. Võimalik, et oleksid tõesti pidanud seal kohal olema. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.