Events,  Fashion,  H&M,  Outfits

DON’T STOP WHEN YOU’RE TIRED. STOP WHEN YOU’RE DONE.

Viimased kaks nädalat on möödunud hirmus tormakalt ning pingeliselt, nii et tunnen praegu voodis pikali olemisest ja mõtete väljalülitamisest ülimat naudingut. Õnneks algab nüüd aga natuke rahulikum periood, sest tänane H&M Studio kevadsuvise kollektsiooni esitlusüritus pani kiirele ajale kauni ja vürtsika punkti. Kuna olen juba mõnda aega siin blogis (ja ka sellest väljaspool) ainult kevadest soninud, siis ei hakka ma sellel teemal üldse pikemalt peatumagi – see on vast kõigile selge, et soojemat aastaaega on mul kiiremas korras tarvis. Küll aga jagan teiega pilte tänasest üritusest, mis sellele tundele hoogsalt kaasa aitas. Uue hooaja tugevaim moemärksõna ehk seitsmekümndedad on ka H&M Studio S/S15 kollektsiooni suurimaks fookuseks ning ausalt öeldes ei jõua ma ära oodata, et nendes siidistes Palm Springsi ja Miami elustiilist inspireeritud rõivastes mööda suvesooja asfalti ringi lennelda.

H&M Studio S/S15 kollektsioon jõuab kogu oma aus ja hiilguses Postimaja H&Mi kauplusesse müügile 12. märtsil.

I have been daydreaming about spring for at least two months now and today’s event for H&M Studio S/S15 collection gave it a really big boost. The past two weeks have been so hectic and this event was the grande finale of a really, really busy time. There’s still a few things that I have to worry about, but at least my schedule is not so crazy anymore and I can actually enjoy both laying in my bed and not thinking. And continue daydreaming about spring.

The H&M Studio S/S15 collection itself is very fresh, pure, and beautiful. And very 70s – the trend that the entire fashion industry is at the moment leaning towards to. And what’s not to love about beautiful prints, pure silk, and cozy materials?! The collection will hit the stores on March 12th.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Wearing: kaftan, earrings – H&M Studio

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.