Getaways,  Various

Easter

Neljapäeval pühkisime mõneks päevaks linnatolmu jalgadelt ja sõitsime perega Vormsile, et lihavõtteid meie maakodus tähistada. Kuna ilmataat oma aprillinaljadest veel väsinud ei ole, saime nende paari päeva jooksul neljast aastaajast ära näha kolm – lumetorm, sügisele omane vihm ja põski paitav kevadpäike olid kõik esindatud, kauaigatsetud suvesoojus jäi muidugi ainsana “ära”. Ilmaviguritest hoolimata oli maakodus jälle maailmamõnus olla ning kiire puhkus andis kõvasti energiat, et taas tööle ja eesolevatele eksamitele keskenduda. Nii sõitsingi laupäeva varahommikul ise tagasi Tallinnasse, et Anne & Stiili mainumbri jaoks kavandatud pildistamisele jõuda. Siin siis aga mõned pildid Vormsilt.

Tuletan ka meelde, et tegin nädala algul oma blogile Facebooki lehe, kuhu saab SIIT.

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

5 Comments

  • anu

    Kui selle koera nimi on nüüd Tohvi, siis eneselegi üllatuseks olen ma selle köögilaua taga pannkooke söönud ja sellest toredast maakodust terve artikli valmis kirjutanud (kusjuures läbi koera silmade nähtuna) ja pildistanud. Aga sellest on ikka üksjagu aastaid mööda läinud :) Kas on see tõesti see koht?

  • Britta

    Tohoh, see on tõesti see sama koht ja Doffyga (maakeeli Tohviga) on ka tõepoolest tegu. Näed, Eesti on ikka imepisike. :) Millisesse väljaandesse see artikkel jõudis? :)

  • anu

    Kodukolle oli see ajakiri. Jutuke oli veel lugejate lemmikute top 3-s :) Mul oli idee majatrepil poseerivast lambatallest, kes sellest mõttest aga väga ei hoolinud. Lambuke tormas ikka kümneid kordi majauksest välja ema otsima ja mina üritasin sellest kaunist fotot saada. Lõpuks oli ikka üle lehekülje pilt Doffyst majatrepil. Ilm oli aga ikka ilus suvine, mitte tuisune. Tore oli :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.