Fashion,  Inspirational,  Quotes

Embrace the sweatpants + Burberry

Eile oli sõbranna imetore sünnipäev, mistõttu kavatsen suurema osa tänasest oma svetpääntsides veeta. Kauaks mulle seda rõõmu muidugi ei jätku, sest töö ootab. Tõotab küll väga tore tööpäev tulla, aga mida rohkem mulle meenub, et mul pole umbes sada aastat ühtegi n.ö kodupäeva olnud, seda raskem on teki alt välja saada.
Sweatpantsidest rääkides – ka need ilmuvad nüüd tänavamoodi, kuigi veidi teistsugusel ning moodsamal kujul kui ametlikud kodupüksid. Meestele see uudis küll tõenäoliselt eriliselt rõõmu ei valmista, sest suurem osa neist hea meelega joont naise ja sweatpantside vahele ei ühendaks, aga tähelepanelikud moejälgijad ja -järgijad on kindlasti tähele pannud, et tänapäeva mood ei arene enamasti üldse meeste ideaalide põhjal ning läheb tihtipeale sellest hoopis kaarega mööda. Point on aga taaskord selles, KUIDAS asja välja kanda. Näiteks käib pool Ameerikat sweatpantsid jalas, britneylik krunn peas ja UGG’id varba otsas ringi ning paiskab sellise stiiliga laiemasse ühiskonda paratamatu eelarvamuse sweatpantside suhtes. Vahe ongi selles, kas minna välja mugavuse peale või ühendada mugavad riided stiili ja moega. Seriaalis Seinfeld oli kunagi selline tsitaat: “You know the message you’re sending out to the world with these sweatpants? You’re telling the world: I give up. I can’t compete in normal society. I’m miserable, so I might as well be comfortable.” 

Tänane pildimaterjal on aga eelneva teemaga üldse mitte seotud, kuid kuna tahtsin sellest juba mitu päeva tagasi kirjutada, siis teen selle täna ikkagi ära. Ja ma olen ka päris kindel, et kõik inimesed fashion weekide šõusid üksipulgi läbi vaadata ei viitsi (või selleks aega ei leia).
Burberry Prorsum spring 2010 RTW Londoni moenädalalt. Ja see tähendab mantleid, mida iseloomustab kvaliteet kahekordse underlininguga. Alati, kui keegi kasutab sõna trench coat, siis esimese asjana tuleb mulle meelde Burberry. Mulle meeldib konkreetsus, kvaliteet, naiselikkus ja eklektilisus, mida peadisainer Cristopher Bailey oma loominguga ideaalselt edasi annab. Ka kriitikutelt on Burberry viimane kollektsioon väga sooja vastuvõtu saanud. Enjoy:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.