Outfits

FIRE AND ICE

September on täies hoos ja niisamuti minu töögraafik, kuid to-do listid on lühikese ajaga juba niivõrd suureks kasvanud, et ma ütlen ausalt, et ma in general ei saa enam midagi aru. What even is life even?!
Organiseerimist vajab nii Tallinn Fashion Week kui ka PÖFFi Moekino ning teostamist ka mõned kõrvalprojektid, nii et mu päevad on sõna otseses mõttes varahommikust ööni tööd täis. Ma tegelikult üldse ei kurda, sest pärast aastast vindumist on selline meeletu töögraafik enam kui meeldiv. Ja kui päris aus olla, siis hoolimata nädalasest blogipausist (oops!) olen tegelikult blogimaterjali ka ette valmistanud. Minuni peaks üsna pea jõudma suur hulk outfiti-pilte, mis just blogi jaoks jäädvustatud sai, ning lähipäevil kostitan teid ka ühe eriliselt mõnusa loosimisega, mida siin salamisi organiseerinud olen. Seniks aga veel mõned fotod mu lemmikust teksajakist, mida suure rõõmuga peaaegu igapäevaselt kannan ning mille ost kindlasti selle aasta parimate otsuste sekka kuulub.

My work schedule has kept me so occupied that I, in all honesty, can’t even understand anything anymore. What even is life even?! But I’m actually not complaining at all, because after spending an entire year trying to figure things out, this current hectic schedule is more than satisfying to me. And even though I haven’t blogged for a week (oops!), I have secretly been collecting material for new blog posts. I shot a ton of photos with a photographer last week and will publish a whole bunch of outfit posts real soon, plus I’ll put up a brand new and quite fancy giveaway in the upcoming days. But until then, here are some unpublished photos of my favourite denim jacket – buying it was definitely one of the best decisions of the year!

fireandice1 fireandice2

Wearing: jacket – ZARA / choker – Topshop / top – H&M

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.