Beauty

Get. That. Dirt off your shoulder.

Sõsar1 Sõsar2

Esmaspäevad. Iga nädal, alati sama tüütud. Arginädalaga tuleb taaskord sõbraks saada ning püüda mitte mõelda sellele, et nädalavahetuseni on ju veel niiii palju jäänud. Esmaspäevad olid vanasti mu lemmikud, aga seda eeskätt perioodil, mil olin freelancer – olin niikuinii oma aja peremees ning nautisin seda, kuidas esmaspäeviti kogu maailm sellest pühapäevale iseloomulikust vaikusest toibus, kusjuures pühapäevi ei sallinud ma tol ajal karvavõrdki. Kuna puhkusepäevi ei ole kunagi piisavalt ning seljataga on hirmus pingeline sügis, siis nõuavad esmaspäevad praegu kohe erilist pingutust ja seda hoolimata sellest, et armastan oma tööd.

Kuidas need jube tüütud esmaspäevad siis meeldivaks muuta? Mina otsustasin seda teha näomaski abil. Kuigi ma ilutoodetest siin just eriti tihti ei räägi, siis tunnen, et see tegelane on kindlasti üht blogipostitust väärt. Nimelt sain mõni aeg tagasi toredalt kodumaiselt looduskosmeetika brändilt Sõsar ühe pakikese, mille sees kaks maski, mida enda peal proovida. Niisiis asusingi paar nädalat tagasi üht neist proovima ning juhtumisi oli too päev just esmaspäev. Olen väga suur looduskosmeetika pooldaja ja usun, et see, mida endale näkku määrime, jätab halvemal juhul ühel hetkel jälje ning paremal juhul hoiab ja kaitseb su nahka kõige selle kahjuliku eest, mis toidu, õhu või kemikaalide kaudu sinu nahani jõuab. Samas on mul kalduvus kiiretel eluperioodidel (nagu ka sel sügisel) oma näonahk unarusse jätta ning seeläbi ka selles mida-ei-tohiks-kunagi-teha listis hulga linnukesi kirja saada. Seetõttu mõjus turbamask vajaliku värskendusena nii näonahale kui ka eluviisile. Ühesõnaga on tegemist igati mõnusa tegelasega ja näonaha tänulikkust on pärast maski tegemist selgelt tunda. Kuigi sain proovimiseks nii turba- kui ka mudamaski, otsustasin alustuseks proovida just esimest, sest turvas tundus kohe olevat miski, mida näonahale suurima hea meelega määriksin. Igatahes soovitan seda proovida või selle hoopis jõulukinkide nimekirja lisada – kodumaised tooted on ju alati uudistamist väärt, seda enam kui tegemist on loodusliku kraamiga!

Kuna teen turbamaski endale kord nädalas, siis on esmaspäeva õhtud nüüd minu jaoks toredust täis, sest hea näomaski tegemine on tõesti miski, mis on ootamist väärt. Kas kellelegi teist on ka selle turbamaski või mõne muu Sõsara tootega meeldivaid kogemusi?

Mondays. Unfortunately they occur every week and are always so darn annoying. You have to get back into daily routines and not think about the fact that weekend is, yet again, sooo far away. Monday used to be my favourite day of the week – I used to be a freelancer and lived by my own schedule and therefore truly loved how everything and everyone got busy again. And I used to hate Sundays. But nowadays it’s different and as this Autumn has been super busy and hectic, it’s even harder to get out of the bed in the morning, despite the fact that I lovelovelove my job.

So how to make Mondays enjoyable? I decided to do it with a facial mask that I only use on Mondays. I rarely talk about beauty products here, but felt that this one is definitely worth a blog post. I got two masks as a gift from Estonian natural skin care brand named Sõsar. When it comes to beauty I’m definitely pro natural products – I truly believe that the wrong products leave a footprint on your face and the right ones protect your skin from everything bad that comes from food, air, or chemicals. But I also tend to not take enough care of my skin when life gets super busy and this is something that happened this Autumn as well. So this refreshment was something that both my skin AND my lifestyle needed. So I started using this natural and hand-made peat mask by Sõsar and fell in love with the product. I have never used anything made of peat before, but it’s more than clear that my skin thanks me for using this product. And believe me, I wouldn’t write about it if it didn’t actually work. So now that I use this mask every Monday I definitely have something to look forward to every week. And that’s all, folks!

 

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.