Food,  Giveaway

Giveaway!

Heihei!

Nagu teile lubasin, korraldan Shopi avamise puhul giveaway. Mõtlesin selle seekord siduda küsimuste küsimisega ehk saate küsida minult kõike, mis pähe tuleb (jäädes siiski decent teemade juurde) ning kõikide inimeste vahel, kes siis giveawayst osa võtavad, läheb loosi 500 krooni väärtuses ASOS’e krediiti. See tähendab siis seda, et võitja valib välja mingi eseme, mis jääb 500 krooni piiresse (transpordikulud sinna hulka ei kuulu, need tasun nii kui nii ise) ning ma tellin selle talle. Ilmselgelt on võimalik tellida ka mitu eset kui nende kogusumma jääb 500 krooni piiresse.
Ehk siis:
1. Postita selle blogipostituse kommentaariumisse mulle minu kohta mingisugune küsimus, mille vastus sind huvitada võiks. Aega selle tegemiseks on käesoleva nädala pühapäeva lõpuni.
2. Esmaspäeval valin random.org’i kasutades välja võitja ning kui osutud võitjaks, vali välja mingisugune ese ASOS’est, mis jääb 500 krooni piiresse. Siis saada mulle oma aadress ja valituks osutunud ese. Ja kui ma olen tellimuse ära vormistanud ning ese on jõudnud Eestisse, saadan sulle selle ära (taaskord jäävad saatmiskulud minu katta). Olgu mainitud, et giveaways saavad osaleda vaid inimesed, kes elavad Eestis!

Kõik küsimused, mis minule esitatakse, saavad ühes blogipostituses siis endale ka vastused.

Postitust jäävad täiendama pildid minu hommikusest smuutitegemisest – otsustasin nimelt tervislikuma elustiili peale üle minna. Kuna iga päevaga läheneme teatavasti tohututele miinuskraadidele, siis talvise väsimuse vältimiseks tuleks sellele vastu minna suure vitamiinipagasiga. Ja täpselt seda ma teha püüangi.

Ärge sellele alkoholikuhjale pildi taustal väga tähelepanu palun pöörake, see on leftover Mareku sünnipäevast :)

Kui juba köögis pildistamiseks läks – see siin on minu hiljutine ja ühtlasi kõige lemmikum ost kööki, superlahe ja eriliselt mugav lõikelaudade komplekt.

And that’s it! Jään ootama teie küsimusi ning mainin ka ära, et katsun kas täna või homme Shopi taaskord uuendada, sest mul on umbes miljon eset, mis ootavad uusi õnnelikke omanikke. :)

B.

134 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.