Food,  Giveaway,  Outfits

GIVEAWAY: MAGNUM ICE CREAM

Magnumgiveaway2

Jäätisesõprade suur lemmik Magnum on lagedale tulnud uue kampaaniaga, mil nimeks Release the Beast. Eestis lööb selles kampaanias kaasa terve hulk tuntud moedisainereid ja illustraatoreid ning üsna pea esitletaksegi Viru Keskuses minikollektsiooni, mille inspiratsiooniks on just erinevad loomamustrid ja Magnumi kampaania temaatika. Kollektsiooni taga seisavad Aldo Järvsoo, Kirill Safonov, Tiina Talumees, Kätlin Kaljuvee, Anneli Akinde ja Leslie Laasner. Lisaks esitleb Magnum oma värske kampaania raames uute ja põnevate maitsetega jäätiseid. Siinkohal ongi võimalus teil, kallid blogilugejad, sellest kampaaniast veidi osa saada ning võita endale terve kastitäis Magnumi jäätiseid! Olgu siinkohal öeldud, et olen oma külmkapi juba jäätistega täitnud ja armusin muuhulgas ära just Double Carameli maitselisse jäätisesse.

Giveaways osalemine ja info:
1. Jäta selle postituse alla kommentaar ja lisa sellele oma meiliaadress (seda saab teha ka nii, et meiliaadressi näen vaid mina).
2. Jäätise kohaletoimetamine toimub vaid Tallinna piires.
3. Giveaway lõppeb 22.05. Õnneliku võitja, kes saab endale kasti jäätist, kuulutan välja oma blogis!

Head loosiõnne!

UPDATE: Loosimise võitis Triin (kommentaar: Oh my 😍😍 lemmik jäätis, just see karamelli oma, terve minu pere on suur jäätisesõber ja ise ka, ükski päev ei möödu ilma jäätiseta, loodan võidule! ☺️), kellele on võit juba ka kätte toimetatud.

Magnumgiveaway3

Wearing: jacket – Stradivarius / everything else – H&M

* This giveaway is for my Estonian readers only.

51 Comments

  • Britta

    Oih, aitäh meeldetuletuse eest! Täitsa unustasin selle välja kirjutada, aga giveaway võitis osaleja Triin, kellele on võit juba ka kätte toimetatud. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.