Food,  Giveaway

GIVEAWAY: NOA RELAXATION X LUDVIG

Giveaway - Ludvig x NOA (1)

HEAR YE, HEAR YE! On aeg uueks giveawayks! Seekordse loosimise sponsoriteks on kaks värsket brändi Eesti turul, täpsemalt üks tõeliselt vahva kommipood Ludvig ja imemaitsvad NOA Relaxation joogid. Loosi läheb kuus (!) pudelit NOA Relaxationi jooke, mille kõik kolm olemasolevat maitset on kingikotis kenasti esindatud, ning hunnik komme Ludvigi kommipoest.

Kuidas osaleda?
1. Mine veebiaadressile ludvig.ee ja vali välja kolm kommisorti (või mõnd muud toodet), mida oma kingikotis näha tahaksid.
2. Postita selle postituse alla kommentaar, mis sisaldab kas kommide nimesid või nende linke.
3. Lisa postituse juurde ka oma meiliaadress (seda saab teha ka nii, et teised seda ei näeks).
4. Jää tulemust ootama!

Loosimine algab nüüd ja lõppeb 24. aprillil. Võitja kuulutan välja oma blogis. Head loosiõnne!

Millega on tegu?
NOA Relaxationi joogid on Rootsi päritolu ja maailmas palju populaarsust kogunud madala kalorsusega joogid, mis sisaldavad looduslikke ürte, maandavad stressi ning parandavad tähelepanuvõimet. Eesti turule sisenesid nad üsna hiljuti ning on kiiresti populaarseks saanud nii siinsete blogijate seas kui ka erinevatel moeüritustel (kindlasti on tähelepanelik lugeja neid sotsiaalmeedias üsna palju silmanud). Joon ka ise neid üsna tihti ning kiidan nende kerget maitset taevani.

Veebipõhine kommipood Ludvig on samuti värskelt lansseeritud ettevõtmine, mis pakub laias valikus erinevaid komme (s.h kummikomme, karamelle, nätsukomme, šokolaadi jne) kui ka põnevaid ja tervislikke riisisnäkke. Kommid jõuavad kiiresti ja imekaunilt pakendatuna ostjani ning aitavad seeläbi vältida ka toidupoodide lõppematuid järjekordi.

Giveaway - Ludvig x NOA (2)

* This post is for my Estonian readers only.

19 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.