Beauty,  Giveaway

GIVEAWAY! SugarMe suhkruvaha

Suhkruvaha

Aeg on uueks giveawayks! Ja mis oleks praeguste soojade ilmadega sobilikum kui üks tore ning suveks kindlasti vajalik ilutoode?! SugarMe suhkruvaha on just seesugune toode – see on 100% looduslik karvaeemaldusvahend, mis tagab sileda naha ja hoiab tulemust kuni 4 nädalat. Äsja Eestis müügile tulnud toote olen enda peal juba ka ära katsetanud ning võin lubada, et see toimib! Lisaks teeb muidugi meele ja naha rõõmsaks fakt, et tegemist on loodusliku tootega. 

SugarMe’d on kolme tüüpi:

1. Roheline ehk oliiviõliga, mis mõeldud kuivale nahale. See toidab, ergutab ja pehmendab nahka.

2. Kollane ehk meega, mis on mõeldud tundlikule nahale. See pehmendab, niisutab ja rahustab nahka.

3. Pruun ehk suhkrusiirupiga, mis on mõeldud normaalsele nahale. Selle mineraalsed koostisosad rikastavad nahka ning ühtlustavad pigmenti.

Loosi lähebki tervelt kolm erinevat suhkruvaha ehk seekord on giveaway võitjaid koguni kolm. Kes soovib suveks siledaid sääri, siis hops giveaways osalema! Osalemiseks jäta selle postituse alla kommentaar oma meiliaadressiga (seda saab teha ka nii, et teised sinu meiliaadressi ei näeks) ning lisa, millist neist kolmest suhkruvahast endale sooviksid. Võitjad kuulutan välja neljapäeval, 12. juunil.

PS! SugarMe kodulehelt (http://www.suhkruvaha.ee) leiad ka video, mis õpetab seda õigesti kasutama. Seda tasub enne proovimist kindlasti vaadata. Samuti leiab sealt SugarMe müügipunktid, teiste seas on see toode saadaval ka veebipoes Siison, mis kauba igasse Eesti otsa kenasti kohale toimetab.

! SEE GIVEAWAY ON LÕPPENUD !

Suhkruvaha2

Loe lisaks: suhkruvaha.ee 

Photos: SugarMe

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

63 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.