Giveaway

Giveaway – summer beauty essentials

SAMSUNG CSC

Seekordne giveaway toimub koostöös kahe sponsoriga: Dolce Vita Parfümeeria ja salon24.eu. Loosimisse läheb neli eriti mõnusat ilutoodet, mis suvehooajal käe- või rannakotis lausa kohustuslikud on:

1. Kaks Max Factor’i CC kreemi

CC kreemid on järgmine põlvkond pärast BB kreeme või ilupalsameid, kus ühes nutikas koostises on ühendatatud nii nahatooni kerge ühtlustamine kui ka selle hooldus. CC kreemid viivad need omadused aga järgmisele tasandile, pakkudes veatut katvust ja veelgi paremat nahahooldust. Ehk siis lühidalt: jumestuskreem, päikesekaitse (SPF 10) ja looduslik nahahooldus ühes. Olen seda kreemi nüüd ka ise veidi testinud ja pean mainima, et ta tõepoolest katab ja niisutab eriti hästi. Max Factor’i CC kreemi tekstuur on mõnusalt kerge ning seda kulub imevähe, lisaks laseb ta nahal hingata. Loosimisele kuuluva CC kreemi toon on 60 medium.

2. John Frieda Luxurious Volume kuivšampoon

Selge see, et festivalide hooajal on juuste eest kõige mugavam hoolitseda just kuivšampooni abil. John Frieda Luxurious Volume juuksetoodete sari on muideks eriti hea – kasutan isegi neid šampoone-palsameid ja olen väga rahul. Julgen arvata, et selle sarja kuivšampoon on samuti imehea ning aitab pesukordade vahel kergelt soengut täiustada ja juustele kohevust lisada.

3. Tangle Teezer

Mugavalt pisike ja uuenduslik juuksehari, mis igasugused pusad lahti harutab. See on taaskord miski, mis suvisel ajal igas käekotis leiduma peaks, sest liivast, mereveest ja tuulest räsitud juustele mõjub Tangle Teezer imehästi. Lisaks sellele näeb ta ka stiilne välja! Omast kogemusest võin öelda, et minul aitab see pusadest lahti saada küll – kuna tupeerin juukseid igapäevaselt ning kasutan ka palju juukselakki, siis Tangle Teezer harutab selle kõik jälle ilma valu tegemata lahti.

KUIDAS OSALEDA

1. Alustuseks pead laikima minu blogi Facebooki lehte – link on SIIN.

2. Jäta selle postituse alla kommentaar oma meiliaadressiga

Ja see ongi kõik! Loosimine kestab 24. maini – võitja kuulutan välja oma blogi Facebooki lehel.

Edu!

Follow me on: FACEBOOK / INSTAGRAM / TWITTER / TUMBLR

119 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.