Giveaway

Giveaway – the Flora Garden by Gucci

Et lumist aprilli veidi kevadisemaks muuta, loosin teie vahel välja ühe eriti mõnusa Gucci lõhna. Koos Solarises paikneva parfümeeriapoega Dolce Vita valisime Gucci uuest, the Flora Garden’i nime kandvast lõhnakollektsioonist välja ühe kevadiselt värske tualettvee. 
Selle lõhnakollektsiooni inspiratsioonilugu on muideks päris huvitav: 1966. aastal viis Monaco prints Rainier oma abikaasa Grace Kelly Gucci butiiki. Rodolfo Gucci nõudmisel pidi printsess Grace valima lisaks ostetud bambuskotile välja ka ühe kingituse – ta soovis salli. Rodolfo arvates ei leidunud aga moemajas kuningliku stiiliikooni jaoks piisavalt kaunist salli ning ta palkas ühe illustraatori looma kõige kaunimat võimalikku mustrit. Kunstnik naasis õiemustrilise maaliga, mille nimeks oli “Flora” ning mis on nüüdseks juba klassikaks saanud. Antud lõhnakollektsioon ongi inspireeritud viiest sellel maalil kujutatud õiest – igaühele neist vastab üks tualettvesi.

Teie vahel läheb loosi 100 milliliitrine Gorgeous Gardenia nime kandev lõhn (pildil keskmine). Kuna tegin just täna oma blogile ka Facebooki lehe (link on SIIN), siis lõhna võitmiseks peate seda kõigepealt like’ima ning seejärel selle postituse alla oma meiliaadressi jätma. Võitja kuulutan välja uue nädala esmaspäeval, 9. aprillil. Good luck!

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

173 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.