Giveaway

GIVEAWAY!

Nii, mu kallid followerid. Ka mina otsustasin lõpuks korraldada oma blogis pisikese giveaway ja seda järgmistel põhjustel:
1) et tänada teid, kes te aktiivselt mu blogi loete ja kommentaare lisate
2) et teha blogilugemine teie jaoks p
õnevamaks

Giveaway teemaks on seekord minu blogi ehk kõik, kes soovivad auhinnamängus osaleda, kirjutage palun selle postituse kommentaariumisse, et mis on teid läbi aegade minu blogi juures kõige enam mõjutanud (millest olete inspiratsiooni saanud, kas inspiratsioon on teid pannud millegi nimel vaeva nägema jmt, mida iganes ise tunnete). Ärge unustage alla lisada oma meiliaadress!! Aega on teil selleks pühapäevani (16. mai) ehk pühapäeva ööl vastu esmaspäeva kukub kell ning esmaspäeval annan teada, kes auhinna on võitnud. Võitja valin selle järgi, et kelle kommentaar mind kõige enam liigutab. Mängus saavad osaleda AINULT MINU BLOGI FOLLOWERID (kes elavad Eestis). Kes veel follower ei ole, saab selleks hakata minu blogi päisest kõrgemal asuvale “Follow” nupule vajutades.
Antud teema valisin seepärast, et saada teilt, lugejad, rohkem tagasisidet.
Auhinnaks on spetsiaalselt selleks giveawayks ASOS’est tellitud vinged ja
õrnalt vintage’it meenutavad kõrvarõngad. Allpool olevatest piltidest esimene on võetud ASOS’est ning garanteerin teile, et ma ei ole neid kõrvarõngaid kordagi kõrva pannud, vaid need on ilusti kotikese sees olnud alates üleeilsest, mil nad ASOS’est minuni jõudsid. :)

Kui see giveaway läheb edukalt, siis ootab teid varsti juba üks palju hinnalisem ja suurem giveaway, nii et olge aktiivsed! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.