Food,  Where to eat

GO GREEN!

SAMSUNG CSC Processed with VSCOcam with c1 preset
Minu Instagrami jälgijad ehk juba teavad, et meisterdasin endale täna hommikul värsket mahla. See on täiesti uus asi, mille enda jaoks avastanud olen ning mis kibekiiresti sõltuvust kukkus tekitama. Smuutisid olen valmistanud küll ja küll, kuid kuna ma ei ole juurikatega kunagi just eriti suur sõber olnud, siis ei oleks sellerist ning spinatist mahla tegemist mõne aasta eest küll ette kujutanud. Kõik algas sellest, kui paari aasta eest NOPis söömas käies sealse sellerist, õunast, ingverist ja sidrunist valmistatud mahlaga tutvust tegin ning seeläbi elus esimest korda enda jaoks selleri ka avastasin. Selleri maitse on salati sees minu jaoks liiga intensiivne, kuid kuna ta sisaldab ju põhimõtteliselt kõike, mida ühel inimesel hea tervise tagamiseks tarvis on, siis olen alati oodanud hetke, mil see minu jaoks talutavamaks muutuks. Enne NOPi võrratult hea mahla proovimist ei tulnud ma aga selle pealegi, et sellerist võiks ka mahla valmistada, kuid nüüdseks on sellerist saanud minu hommikumahlade peamine komponent. Hommikumahlade valmistamisega alustasin aga mõni nädal tagasi, sest keha andis selgelt märku, et vajab vitamiine. Kuna eelistan igasuguste tablettide võtmisele looduslikke variante, siis on hommikusest mahladoosist saanud minu kõige lemmikum ärataja (noh, lisaks tassile kohvile muidugi) ja tugev energia on kogu päevaks garanteeritud.

Kui kellelgi on mõnd toredat mahlaretsepti jagada, siis andke kommentaarides märku! :)

My Instagram followers probably already noticed that I made myself a glass of fresh juice this morning. This is my newest habit and, to be honest, an addiction already. I’m a big fan of smoothies made out of berries and such, but as I have never really grown a habit of eating different vegetables, I haven’t made any fresh juice out of them either (I’ve only made fresh orange and pomegranate juice). But it all started a few years ago when I visited a cafe here in Tallinn – they serve this amazing fresh juice made out of celery, apple, ginger, and lemon, and thanks to that I discovered that it is possible to eat these vegetables that I otherwise hate (like spinach and celery) after all, just not as a fresh vegetable but as a juice. I had actually been secretly hoping that one day I will start liking the taste, because it is a known fact that celery’s nutritional value is, well, priceless. My regular juice routine has lasted for a couple of weeks now and started due to a clear sign that my body needs more vitamins. Celery has become the main ingredient in my juice recipes and the whole thing is now my favourite morning routine (along with my first and only cup of coffee). And the best thing about it – it’s a super healthy way to kick start your day and stay energised for many hours!

Let me know if you have any favourite juice recipes! :)

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

5 Comments

  • Britta

    Jaa, panen ka smuutide sisse alati mett, teeb mõnusalt magusaks ka. Mahlade sees ei ole seda veel katsetanud though.

  • K

    Kas sa läheksid Eesti Blogiauhindade üritusele kohale, kui su blogi valituks osutub? Selles mõttes kindalsti oled kuulnud Malluka postitusest, et Siisonil on inf, et sina ja su sõbrannad boikoteerite üritust. teie endi poolt mingeid kommentaare olnud ei ole. Kuidas sellega siis on?

  • Britta

    Minu teada ei ole kutseid veel jagatud, nii et natuke vara öelda. :) Ja kui päris aus olla, siis plaanin juunikuuks üht reisi, nii et võib-olla ei ole ma sel ajal üldse Eestis. Aga nii mina kui ka teised #bloggersmarketi blogijad oleme samuti antud ürituse raames hääletusnimekirja lisatud ja olen muidugi oma kallitele, toredatele lugejatele tohutult tänulik, kui mõni neist tunneb, et minu blogi on nende häält väärt! ♥

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.