Outfits

GONE EXPLORIN’

Üks mu lemmiktegevusi on käia uudistamas Tallinna kõrvaltänavaid ja mahajäetud paiku, ronida üle kivimüüride ja kiigata hoovidesse, kõndida piki raudteed ja pildistada päikeseloojangusse mattunud pealinna. Ning siis mõelda, et huvitav, kui kaua see sovetiaegne maja või tühjaks jäänud plats siin veel sellisena seisab – arvestades pealinna üliaktiivset arengut ja arendust, siis küllap mitte üle paari aasta. Nõnda sai tehtud ka eile õhtul, mil, kaamera kaenlas, sai rännatud nii Kalamaja kui Põhja-Tallinna kõrvalteedel. Parimaks kaaslaseks (noh, lisaks härrale) oli sel puhul see mõnus pesapallijakk ehk üks mu parimaid vintage-leide. Skoorisin selle eelmisel sügisel täiesti juhuslikult ühest Lasnamäe sekkarist, kuhu ühele stiilipeole eelnevalt kostüümi läksin jahtima. Ja tegemist on täitsa originaaliga ehk Metsi pesapallijakiga, mis peaks pärinema 90ndatest ning on oma oversized-stiilis kindlasti üks ägedamaid asju mu garderoobis!

Muide, nagu näha, siis püüan taaskord blogimist ette võtta. Kuigi ma olen seesugust lauset ja mõtet siin vist juba aastaid õhku visanud, siis otsustasin, et kuna pildistan kogu aeg n-ö sahtlisse ehk minu arvutisse koguneb meeeeletul hulgal pilte, mis mitte kunagi kuhugi avaldamisele ei jõua, siis lihtsalt PEAN end kokku võtma ja aeg-ajalt neid ka blogisse poetama. Nii et annan siis endast taaskord parima! Ja mõistagi tasub hoida silm peal mu Instagramil, kus võrreldes blogiga ikka oluliselt rohkem aktiivsust kohtab. :)

Wearing: baseball jacket – vintage / sneakers – House / jeans – Zara / earring, plaid shirt – H&M / sunglasses – Ray-Ban

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.