Outfits

Good tired

Oeh. Pikk päev on seljataga ja väsimus on minu üle võimust võtnud. Aga see on selline hea väsimus, mil tead, et oled midagi väga asjalikku korda saatnud. Antud juhul oli siis tegemist Anne & Stiili juulinumbri jaoks riiete ning jalanõude otsimisega ning siis nende hilisema ülevaatamise ja kokkusobitamisega koos Estriga, kes on Anne & Stiili moe- ja hetkel ka peatoimetaja. Te ei kujuta ette, KUI põnev ja äge see moeseeria tuleb! Vihjeid ma väga anda ei saa, kuid paari kuu pärast, mil ajakirja juulinumber ilmub, saate teada. Lisaks sellele organiseerin üht fotoshooti, mis käesoleva nädala lõpupäevadel plaanis teha. See ei ole sugugi ajakirjade jaoks mõeldud, aga kuna ma olen väga pikalt talveund maganud ning pole ühegi fotograafiga oma lõbuks pildistanud, siis nüüd on selleks tagumine aeg. Parajaks põhjuseks väsimuse tekkimisele oli ka see, et täna otsustas üks kodutu mees, kes minuga ühes trollis viibis, seal number kahele (!!) hakata. Kuigi ta aeti kohe trollist välja ning reisisaatja puhastas istme ilusti ära, siis see LÕHN, mis trollis levis, oli lihtsalt täielik piin. Kui lõpuks trollist maha läksin, siis oli küll selline tunne nagu oleksin mingit väga kahtlast narkootikumi tarbinud, sest pea käis meeletult ringi.

Muide, homme-ülehomme ilmuvas Anne & Stiilis saate näha minu esimest stilistikat sellele ajakirjale. Kuigi tegemist ei ole põhilise moeseeriaga (mis on muideks ka VÄGA vinge!), siis päris suur asi oli see ikkagi. Kindlasti postitan need pildid mingil hetkel ka oma blogisse.

Siin on aga paar fotot, mis eelmise outfiti-postituse raames üles said pildistatud.

I love the feeling when you’re tired, but know you’ve accomplished something and have spent the day doing important things. Well, today is one of those days when I feel this way. I’ve run around town like a fool ALL day long to organize some upcoming photo shoots and now I don’t want to do anything else but just chill and browse through some blogs. Here are some “extras” from my last outfit post that were not published.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.