Outfits,  Various

In some cases, it’s neither the journey nor the destination

Pikk ja imeline sügis on seljataga ning esimene lumi on maha langemas. Olen nüüdseks juba päris pikalt seda aega oodanud – esimene lumi märgib uut algust ja on puhastav, annab jällegi omamoodi uut energiat ning mingil põhjusel ei mõtle esimese lume mahatulekul sellele, et isver, see pikk ja külm talv on nüüd ju ees. Mu elus on tohutult palju muudatusi toimunud ning kõikide nende muudatuste keskel on põhimõtteliselt kõiges tekkinud päris tõsine motivatsioonikriis. Motivatsiooni puudumine toob endaga kaasa pideva uimasuse, rahulolematuse ja stressi, sest vajalikud asjad on tegemata ning energiat söövad mingid täiesti kõrvalised faktorid – mis täpselt, seda ei tea. Olen seda tüüpi inimene, kes loodab alati n-ö uutele tuultele, et saaks asjadele jälle elu sisse puhuda. Ja see on ka põhjus, miks see esimene lumi mind niimoodi rõõmustab – tunnen, et nüüd on kergem poolikud asjad käsile võtta ning seatud sihtide poole edasi rühkida. I’m tired of being tired ja nüüdseks on juba liiga pikalt tundunud, et see pidev väsimus on all that there is. Loodan, et suudan nüüdsest jälle energiat vajalikule suunata.

Sellel postitusel ei olegi tegelikult mingit sügavamat pointi. Tundsin lihtsalt vajadust millestki kirjutada ja kuigi detailidest ei saa siin niimoodi avalikult rääkida, siis juba selle imelühikese postituse tegemine oli omamoodi vabastava toimega.

Muide, kel vähegi võimalik veel pileteid soetada, siis külastage kindlasti PÖFF’i Montoni moefilmide eriprogrammi – sel aastal on seal VÄGA vingeid filme. Ise olen hetkel neist vaid üht vaatamas käinud (the Tents, soovitan!), aga kindlasti on plaanis veel mitmeid filme vaatama minna. Ja lubatud giveaway on ka ikkagi veel tulemas – algusega siis kas homme või ülehomme.

Siin on postituse illustreerimiseks kolm täiesti rändom pilti möödunud sügisest.

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.