Outfits

Into the wild

Wearing: Faux fur jacket from Zara, faux leather pants from NewYorker, top from Vero Moda, purple feather ear cuff by Anni Jürgenson, blue and gold necklace by Helen Valk, safety pin necklace from a clothing fair, bracelets from Stadivarius

17 Comments

 • Anet

  Sul on 1. pildil nii-nii deep blue eyes! Amazing!
  Ja see Zara jakk on ka muidugi 5+

  Ma väga-väga loodan, et see look leiab tee su Lookbook’i!!!

 • H.

  Kas sa seletaksid palun samm sammu haaval lahti kuidas Asosest tellida ja kuidas see Eestisse jõuab ning kuhu peab järgi minema jne?
  Ma pole kunagi välismaalehtedelt midagi tellinud, aga oleks soov sealt tellida..

 • Britta

  Nooojah. Alustuseks on sul targem teha ASOS’esse kasutaja, siis ta salvestab su andmed ja asjad, et igakord ei pea kõike ükshaaval hakkama kirjutama (kaarditunnused jmt tuleb muidugi alati eraldi lisada). Siis valid endale välja sobiva eseme, lisad selle ostukorvi, siis paned selle “pay securely now”. Seejärel täidad ära informatsiooni oma elukoha jmt kohta (see peab olema täpselt sama, mis on su pangakaardi andmena pangas, seda saad enamasti kontrollida kasutatava panga kodulehelt oma kaardi infost), valid endale sobiva shippingu (vaata, et see oleks kindlasti international) ning sisestad kaardiandmed ja voila. Siis saadavad nad sulle meilile kinnituse, et su ost läks läbi ning millal ese kohale jõuab. Ühel hetkel siis tuleb su kodu postkasti valge paber, kus kirjas, et postkontoris ootab sind pakk. Võta oma ID-kaart kaasa, mine järele ning olemas.
  Seda on suhteliselt raske step-by-step selgitada, sest selleks peaksin ma ise parasjagu ASOS’es ostu sooritama, aga kuna ma seda ei tee hetkel, siis selgitasin mälule tuginedes. Sealt ostmine ei ole absoluutselt keeruline ning kui sa korra oled juba accounti sinna loonud, siis edasised ostud koosnevad vaid mõnest hiireklõpsust.

 • Anonymous

  Mulle toodi ka asose pakk koju kätte, siis oli mu ost üle 100 naela, muidu jääb tellimus tavaliselt 50-70 naela piiridesse….vbl on siis kulutusega seotud?

 • Anonymous

  Piltide valik jätab kuidagi soovida minu arust. enamus on udused ja tuhmid jne….võibolla on see lihtsalt maitse asi aga see oleks super kui kõik pildid oleks nii selged ja hea kontrastsusega nagu esimene pilt mis on imeilus. ja vau millised silmad..

 • Britta

  Eks see ole muidugi maitse asi, jes, aga pean mainima, et see udusus oli taotluslik. Mul on terve hulk selle sama seeria pilte, mis on selged, aga tahtsin just midagi teistsugust ja kuigi ma tean, et esimene pilt selles mõttes teistega kokku ei lähe, meeldivad mulle need teised just niiviisi. :) Aga jah, eks see ole maitse asi ja seesugune kriitika on alati teretulnud. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.