Food,  Outfits,  Various

iPhotography

Jagan teiega vahelduseks ka telefoniga tehtud pilte – olgu see siis omamoodi kokkuvõtteks peagi lõppevast suvest. Muide, ma panin blogipoodi veel paar asja müüki, nii et tsekitaut (saate sinna navigeeruda SIIT)! Ja seda ka, et Delfis ilmus pisike artikkel, kus Kristi Pärn-Valdoja, Tanel Veenre, Liisa Ennuste ja mina moeajakirjanduse tuleviku üle mõtiskleme – saate seda artiklit näha SIIT.

Here are some pictures taken with my phone.

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

2 Comments

 • Farfalla

  Täiesti out of topic teema, aga küsimus nende Bershka kingade kohta, mis shopis müügis. Kas see 40 vastabki jalale 40 või 39?! Lihtsalt, mul endal on 39 kingad ja saapad, aga nt tennised on 40 ja osade kingadega sama teema.
  Mis number su enda jalg ja kui mugavad nad jalas on?

  Olen väga tänulik, kui vastad :)

  Kõike parimat!

 • Britta

  Minu enda number ongi 40, aga nende kingadega on selline lugu, et nad on mulle natuke väikesed, nii et need võivad sinu suurusele sobida küll. Ja nii palju kui ma neid jalga olen püüdnud pigistada, on nad ikka mugavad olnud. :) Alati saab ju ka nii teha, et ostad need ära ning ma saadan need sulle koju ja kui need sulle ikkagi ei sobi, siis saadad kingad mulle tagasi ja ma kannan sulle raha ka tagasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.