Outfits

IS IT SPRING YET?

Isitspringyet1

Ma teesklen juba mitmendat päeva, et väljas on kevad. Hoolimata lörtsist kannan päikeseprille, mütsid-kindad-sallid olen juba ammu nurka visanud ning kuigi kogu selle komplekti peale käis siiski ka mantel, tatsan kaamera ees ilma igasuguste talvele viitavate riideesemeteta. Ise olin just kaks nädalat haige. Oh well. Pisikest vitamiinisüsti oleks päikese näol igatahes juba tarvis küll, nii et võib-olla see wishful thinking toob kevade siiski veidi lähemale. Lõppude lõpuks tähendab 1. märts minu jaoks alati kevade algust, just samamoodi nagu 1. juuni tähendab suve ja 1. september sügist, seega spring it on! Ja mis puudutab mu eilset riietust, siis naistepäeva puhul sobis vahelduseks üks kleit selga tõmmata küll.

I’m totally pretending that it’s already spring. I’m wearing sunglasses even though it’s still snowing, I have put away every single hat, scarf and glove that I own, and even though it’s crazy cold without a coat on, I’m definitely not willing to wear one in front of the camera anymore. Anyway, here’s what I wore yesterday. A dress seemed to be the right thing to wear on the International Women’s Day!

Wearing: dress – Monki / boots – & Other Stories / necklace – Mango / bag, knit, sunglasses – H&M

2 Comments

  • Liina

    Ma täiesti samal lainel! Nii kui märts kukub, on kevad, juuni tulekuga algab suvi ja septembri algus märgib ka sügise algust. Ema siiamaani naerab, kuidas eluaeg olen märtsi saabudes talvemantlid sügavale kappi peitnud ja kevadmantlid/-jakid välja otsinud. Suva see ilm, kevad on! :D Sel aastal küll hoian tervist vähe rohkem ja panen mõne kihi rohkem riideid alla kui ikka isu õhem kevadine jakk selga panna.. Aga ega oodata ka jaksa enam.

  • Britta

    No kohe üldse ei jaksa! Peab ikka muudkui pöidlaid pihus hoidma ja lootma, et ilmataat omadega meile kiiresti järele jõuaks.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.