Behind the scenes,  Outfits,  Styling

It’s not where you take things from – it’s where you take them to

Pühapäeval tegime fotograaf Aleksandra Podburtnajaga Kristiines pisikese shoodi. Ilm oli mõnusalt suvesoe ja pildistamine kulges eriti hästi – nii palju kui nägin, siis fotod tõotavad lahedad tulla. Kindlasti näitan teile neid ka siin, aga seniks siis paar behind the scenes pilti.

Homme, teisipäeva varahommikul sean aga sammud koos mõningate teiste Eesti blogijatega Soome poole, kus kahe päeva vältel kohaliku moemaastikuga tutvust teeme. Ettevõtmise algatajaks on Soome Instituut ja ma ausalt öeldes ei jõua seda ära oodata, sest programm tundub eriti põnev olevat. Ja muidugi on mul eriti hea meel selle üle, et sealse disainimaailmaga tutvuda saame, sest põhjamaade disain on teatavasti väga eriline ning uudistamist kindlasti väärt. Õnneks saate ka teie sellest osa, sest võin enam kui kindel olla, et kõik kutsutud sellest tripist hulgaliselt sissekandeid hakkavad tegema.

—-

I had a little photo shoot with a local photographer yesterday (I was the stylist). It went really well and I can’t wait to see the final pictures! Here are some behind the scenes photos.

I’m going to Finland early tomorrow morning with a bunch of Estonian bloggers – we’ll be introduced to the local fashion and design field in two days that we’re going to spend there. I’m definitely going to blog about it as soon as I get back.

And here’s a little piece of eye candy – a pair of amazing earrings I ordered from ASOS a few weeks ago.

See you in a few days!

Don’t forget you can follow me on TUMBLR, ask me questions on FORMSPRING, and follow me on TWITTER as well.

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.