Food,  Outfits,  Various

It is what it is

Nii imelik kui see ka poleks, siis need vihmased ja sügishõngulised ilmad, mis praegu igasugused kuumalained tundmatusse tulevikku on lükanud, panevad mind paratamatult juba järgmist hooaega igatsema. Ma tean, suvi pole veel õieti ju alanudki ja juba tahan ma sügist, aga ma ei saa sinna midagi parata, sest septembriga algab alati minu kõige lemmikum aastaaeg. Asi jõudis omadega juba nii kaugele, et hakkasin koostama sügise to-do nimekirja, panin igasugused plaanid paika ning alustasin isegi moodboardi koostamisega. Et end aga veidi reaalsusesse tagasi tuua ning aduda, et käes on ju ikkagi see kauaoodatud suveperiood, otsustasin vahelduseks pühenduda hoopis suvist meeleolu loovatele piltidele. Nii leidsin ma arvutist näiteks mõned fotod, mis eelnevatel tulikuumadel nädalatel tehtud on ning jagan neid ka teiega. Suured suveüritused on ju veel siiski ees ning imelised augustiööd, mil tähistaevas oma lummusega lausa jalust rabab, igati ootamist väärt.

Muide, mul on teile ka väike uudis. Ma tegin oma riidekapis pisikest inventuuri ning sorteerisin välja hulgaliselt asju, mis hetkel totaalselt soiku jäänud blogipoekesse üles riputada. Kavatsen esemed homme-ülehomme müüki panna ja annan sellest uuendusest muidugi teile ka teada.

Ja ärge unustage, et saate minult FORMSPRINGIS igasuguseid küsimusi küsida! Või mind TUMBLRIS või TWITTERIS followida.

The weather in Estonia has gone from +30 C and sunny to +19 C and rainy, so it feels like God has decided to skip summer and bring on the next and much chillier season. It caused me to already start creating fall moodboards and to make plans for the next season. I really love autumn and I truly can’t wait for it to begin, but I think I have to bring myself down to earth and focus on these lovely warm days still ahead. Therefore, I decided to post some pictures I took a couple of weeks ago when it was still extremely warm. And here they are.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.